Google Play Store 6.0.0 Apk İndir – Son Sürüm

Çok KötüKötüİdare EderİyiÇok İyi (Konuya puan ver)
Loading...

Google Play Store indir ve sınırsız uygulama , oyun dünyasına sende adım at. Bünyesinde milyonlarca oyun , uygulama , kitap vs. bulunduran Google Play Store uygulaması eğer çalışmıyorsa bu uygulamayı apk olarak tekrardan kurmanız sorununuzu belki düzeltebilir. Uygulamayı verilen linklerden hemen indirin ve inen dosyayı android işletim sistemli cihazınıza kurmaya çalışın. Eğer root yapılmış bir cihaz ise çalışma oranı neredeyse yok ama denemekte fayda var diyebiliriz.


Google Play Store uygulaması son güncellemesi ile birlikte görünümünde değişimler oldu. Son zamanlarda gerçekleşen en büyük tasarım değişikliğine Google Play Store renkli bir tasarıma imza atmış diyebiliriz. Google Play Store’un logusu da bu güncelleme ile birlikte değiştiğini görebiliyoruz. Gelecek özellikler arasında da yeni şeyler bekliyoruz ancak gelen söylentiler biraz daha kesinleştiğinde sizlerle paylaşacağız.

APK İndir

Google Play Store APK dosyasını verilen linkten kolaylıkla indirebilirsiniz. Google onaylı APK dosyası olduğundan dolayı herhangi bir şekilde zararlı dosya içermez. Gönül rahatlığı ile APK dosyasını indirip kullanabilirsiniz.

İndir


Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.