Google Translate APK İndir

Uygulama Görselleri

103’ten fazla dil arasında yazı yazarak çeviri yapabilmenizi sağlayan Google destekli çeviri uygulaması ile herhangi bir metni kopyaladıktan sonra da çeviri yapabilmenize imkan tanınır ve bu özelliği onlarca farklı muhteşem özelliğinden yalnızca biridir.

Çevrimdışı olarak yani internet bağlantınız olmadan da 52 farklı dilde çeviri yapabilmenize imkan sağlayan Google Translate, kameranızı yabancı bir metne doğru tutmanız halinde de bu metnin çevirisini sizin dilinizde gösterecektir.

37 dilde çok daha yüksek kalitede çeviri yapmak için ilgili metnin fotoğrafını çekebilirsiniz. Diğer yandan 32 farklı dilde sesli konuşmaları çevirmenize de imkan sağlayan Google Translate sayesinde 93 dilde klavye kullanmadan parmaklarınızla yazı da yazabilirsiniz.

Deyimler sözlüğü sayesinde adeta bir çığır açan Google Translate uzman geliştirici ekibi sayesinde deyim ve atasözlerini sizin dilinize uygun şekilde çevirme kabiliyetine de sahiptir.

Gerekebilecek izinler

Google çeviri uygulaması bazı işlevlerini sorunsuzca yerine getirmek adına, konuşmalarınızı çevirebilmek adına mikrofon, gerçek yazıları çevirebilmek adına kamera, kısa mesajları otomatik olarak çevirebilmek adına SMS’ler için izin isteyebilir. Diğer yandan çevrimdışı çalışabilmeniz için gereken veri tabanını indirebilmesi için depolama alanından da biraz alan için izin isteyebilir.

Google Translate APK

Google Translate APK dosyasını verilen linkten indirdikten sonra indirmiş olduğunuz APK dosyasını indirdiğiniz dizin adresinden bularak uygulamanın kurulumunu başlatabilirsiniz. Uygulamanın kurulumu bitince Android cihazınızın ana ekranına gelen ikon sayesinde uygulamayı kullanabilirsiniz. Dilerseniz uygulamayı Google Play Store adresinden de indirmeniz mümkün.

Google Translate APKGoogle Play Store

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Konuyu Puanla!)
Loading...

Yorum yap