Gram Games’ten Yepyeni Bir Oyun: Six!

0

Dünya üzerindeki pek çok geliştirici topluluğundan sadece biri olan ancak yaptığı bağımlılık yaratan oyunlarla pek çok kez adından söz ettiren Gram Games, sükse yaptığı oyunu 1010!’dan sonra büyük bir ivme yakalamış ve bu ivmeyi korumak amacı ile kısa süre içerisinde iki yeni oyun daha sunmuştu. Bu oyunlara geçtiğimiz günlerde bir yenisini daha katarak, şöhretine şöhret, kazancına kazanç katmak isteyen Gram Games’in hedefi elbette kendi rekorunu bir kez daha egale ederek yepyeni bir rekoru kırmaktan geçiyor. Oyun, her gram games oyunu gibi kısa süre içerisinde büyük bir bağımlılık yaratan klasik bir puzzle oyunundan ibaret aslında.

Six Sizi Bağımlılığa Davet Ediyor

Six, geçtiğimiz günlerde önce Ios tarafında yayına alınarak kullanıcıların beğenisine sunulmaya başlandı. Özellikle pek çok güruh tarafından beğenilerek oynanan Gram Games oyunlarının bir yenisi olan bu oyunda, amaç oldukça basit. Bir altıgen bloğu elinizden geldiğince parçalayıp kuleyi, köşelerden aşağıya düşürmeye ve böylece puan kazanmaya çalışıyorsunuz. Böyle anlattığımızda, muhtemelen hiçbir şey anlamadığınız bu oyunun oynanışına dair aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

Arkadaşlarınızla Rekabet Halinde Kalın

Play Store’a yakın zamanda gelir mi, gelmez mi henüz bilmiyoruz ancak Türk işi Gram Games yapımı Six’te şimdiden rekabet başladı dememiz gayet mümkün. Pek çok arkadaş grubunun hemen her gün oynadığı bu oyunda, hızlı bir yükseliş mevcut ve kısa sürede yüksek bir indirme değeri yakaladığı da aşikâr.

1010!’u Geçer mi?

Geçtiğimiz aylarda yine aynı firma tarafından yayınlanan 1010!, dünyada en çok oynanan oyunlar listesinde dokuzuncu sırayı kapmış ve rekorunu bu şekilde kırmıştı. Six, bu indirilme sayısı ile şimdilik değil ancak, yakın tarihte 1010!’u geçebilir.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.