Teknoloji ve Haber Sitesi

Hayvan Dostları Yararına Gerçekleştirilen pet11 Fest x KüçükÇiftlik Bark’tan Elde Edilen Gelirle 5 Ton Mama ve 70 Adet Kulübe Barınaklara Bağışlandı!

KüçükÇiftlik Park, Türkiye’nin alışveriş platformu n11.

  • 06 Ekim 2021
  • 95 kez görüntülendi.
Hayvan Dostları Yararına Gerçekleştirilen pet11 Fest x KüçükÇiftlik Bark’tan Elde Edilen Gelirle 5 Ton Mama ve 70 Adet Kulübe Barınaklara Bağışlandı!

KüçükÇiftlik Park, Türkiye’nin alışveriş platformu n11.com’un evcil hayvanlara özel markası pet11 desteğiyle kapılarını bu defa can dostları yararına açtı! Dünya Hayvanları Koruma Günü’nden bir gün önce 3 Ekim Pazar günü gerçekleştirilen festivale köpekleriyle gelen 1.600 kişi keyifli bir gün geçirdi. Bilet satışından elde edilen gelirin tamamı Göktürk, Adalar barınakları ile Sahipsiz Hayvanlar Rehabilitasyon ve Eğitim Merkezi’ne mama ve kulübe olarak bağışlandı. Sahipsiz Hayvanlar Rehabilitasyon ve Eğitim Merkezi’ne 70 adet kulübe, Göktürk ve Adalar barınaklarına ise toplam 5 ton mama bağışlandı.

Sayısız konser, eğlence ve sanat etkinliklerine ev sahipliği yapan KüçükÇiftlik Park ve n11.com’un evcil hayvanlara ait tüm ürün ve servisleri tek çatı altında topladığı pet11 markası iş birliğiyle, pet11 Fest x KüçükÇiftlik Bark 3 Ekim Pazar günü URU organizasyonuyla gerçekleştirildi. Festivalde köpekleriyle sosyalleşme imkânı bulan katılımcılar, 12 saat süren organizasyonda ailece konser, söyleşi ve atölye programlarıyla dolu dolu bir gün geçirdi. Katılamayanlar ise bilet satın alarak mama desteği sağladı. Proje partnerlerinden olan BAC Team köpek eğitmeni Berker Arslan tarafından tüm gün eğitim ve hayvan sahiplenmeyle ilgili bilgiler verilirken, köpekli aileler alışveriş standlarında yeni ürün ve hizmetleri deneyimleyip, tüm gün çimlerin üstünde güzel havanın tadını çıkardı. Akşam saatlerinde gerçekleştirilen Aybüke Albere, Eskitilmiş Yaz, Can Gox ve Cem Adrian konserleriyle festival ruhu yaşandı.

Hayvanseverlerin yoğun ilgi gösterdiği festivalden elde edilen gelirin tamamı, 70 adet kulübe ve 5 ton mama olarak Göktürk, Adalar barınakları ile Sahipsiz Hayvanlar Rehabilitasyon ve Eğitim Merkezi’ne bağışlandı. Barınaklara düzenli destek sağlanması amaçlanan festivalin her yıl daha da büyüyerek tekrarlanması planlanıyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı