Hepsiburada, Yerli Malı Haftası’nı HepsiTürkiye’den ile Kutluyor

Hepsiburada, Yerli Malı Haftası’nı e-ticarette ilk yöresel ürünler projesi olan, yerel üreticileri ve kadın kooperatifleri desteklediği HepsiTürkiye’den programıyla kutluyor.

  • 13 Aralık 2022
  • Hepsiburada, Yerli Malı Haftası’nı HepsiTürkiye’den ile Kutluyor için yorumlar kapalı
  • 187 kez görüntülendi.
Hepsiburada, Yerli Malı Haftası’nı HepsiTürkiye’den ile Kutluyor

Hepsiburada, Yerli Malı Haftası’nı e-ticarette ilk yöresel ürünler projesi olan, yerel üreticileri ve kadın kooperatifleri desteklediği HepsiTürkiye’den programıyla kutluyor. 

 

12-18 Aralık haftasında kutlanan Yerli Malı Haftası’nda, HepsiTürkiye’den programındaki coğrafi işaretli ve yerel üreticilerin ürünleri öne çıkıyor.  

 

Türkiye’nin Hepsiburadası, ülkemizin 81 ilinden yöresel ve coğrafi işaretli ürün üreticilerini e-ticaretle desteklediği HepsiTürkiye’den programıyla Yerli Malı Haftası’nı kutluyor. HepsiTürkiye’den ile 165 adet coğrafi işaretli olmak üzere toplam 3.500 ürünü Türkiye’nin her yerine ulaştıran Hepsiburada, yerel üreticilerin doğal üretim kültürünü geliştirmeye önemli bir katkı sunuyor. 

 

Yerli malı ile yerel ekonomilerin gelişmesine destek 

Yerel üreticilerin, yerli malı ürünlerini e-ticaret üzerinden satışa sunmalarına imkan sağlayan Hepsiburada, bölgesel kalkınmanın güçlenmesine  ve istihdama da katkıda bulunuyor. 12-18 Aralık Yerli Malı Haftası’nda yerli tüketim bilincinin yaygınlaşması için HepsiTürkiye’den programı önemli bir görev üstleniyor. Coğrafi işaretli ürünler ve yerel üreticilerin ürünlerinin satılması açısından bu haftanın özel bir yeri bulunuyor. HepsiTürkiye’den seferberliğiyle, yöresel ürünlerin tüm Türkiye’ye tanıtılması, 81 ilde üretilen zenginliklerin, tek bir platform üzerinden milyonlarla buluşması sağlanıyor.

 

HepsiTürkiye’den programında geleneksel el emeği takılardan dekorasyona, kozmetikten oyuncağa uzanan 9 farklı kategori yer alıyor. Hepsiburada, yörelerinde üretim yapan üreticiler için 1 komisyon, dijital reklam, ücretsiz profesyonel fotoğraf gibi önemli destekleri de HepsiTürkiye’den programı katılımcılarına sunuyor. 

 

Yerli üreticilere dijital dönüşüm desteği sağlanıyor

Hepsiburada’nın teknoloji gücüyle HepsiTürkiyeden programına katılan yerel üreticiler, yöresinden ürünlerini kolaylıkla milyonlarca müşteriyle buluşturuyor. Dijital pazarlama faaliyetleriyle, Türkiye’nin dört bir yanındaki yerel üreticilere, işletmelere destek olarak büyüme fırsatı sunuyor.  

 

KOBİ’ler, kooperatifler, kadın girişimciler ve kadın kooperatiflerinin yerelden tüm ulusala imkan tanıyan HepsiTürkiyeden, yöresel kalkınmayı e-ticaretle destekliyor. 

 

Yöresel zenginlikler “HepsiTürkiye’den”de

Hepsiburada, HepsiTürkiye’den seferberliğiyle 81 ilde üretilen zenginlikleri tek bir platform üzerinden milyonlarla tüketiciyle buluşturuyor. Ülkenin her bölgesinden ürünleri tüketicilere ulaştıran HepsiTürkiye’den programında Gemlik zeytininden Ayvalık zeytinyağına, Köyceğiz balından Malatya kayısısına, Aydın incirinden Antep fıstığı ve baklavasına kadar Türkiye’nin yerli malları yer alıyor. 

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı