Teknoloji ve Haber Sitesi

Hepsiburada’nın efsanesi ‘Efsane Kasım’, Cem Yılmaz’la başlıyor

Türkiye’nin Hepsiburada’sı, her yıl olduğu gibi bu yıl da sabırsızlıkla beklenen ‘Efsane Kasım’ı, Cem Yılmaz’ın ‘Hepsiburada kuryesi’ olduğu reklam filmiyle başlatıyor…   Online alışverişte 20 yıllık tecrübeye ve müşteri güvenine sahip Türkiye ve bölgesinin lider e-ticaret platformu Hepsiburada, keyifli, uygun fiyatlı, bol kampanyalı ve milyonlarca çeşitli alışveriş dönemi olarak Türkiye’yle tanıştırdığı efsanesi ‘Efsane Kasım’ için son hazırlıklarını tamamladı.

  • 28 Ekim 2021
  • Hepsiburada’nın efsanesi ‘Efsane Kasım’, Cem Yılmaz’la başlıyor için yorumlar kapalı
  • 235 kez görüntülendi.

Türkiye’nin Hepsiburada’sı, her yıl olduğu gibi bu yıl da sabırsızlıkla beklenen ‘Efsane Kasım’ı, Cem Yılmaz’ın ‘Hepsiburada kuryesi’ olduğu reklam filmiyle başlatıyor…

 

Online alışverişte 20 yıllık tecrübeye ve müşteri güvenine sahip Türkiye ve bölgesinin lider e-ticaret platformu Hepsiburada, keyifli, uygun fiyatlı, bol kampanyalı ve milyonlarca çeşitli alışveriş dönemi olarak Türkiye’yle tanıştırdığı efsanesi ‘Efsane Kasım’ için son hazırlıklarını tamamladı.

 

Hepsiburada’nın kampanyaları, fırsatları, muazzam indirimleri ve milyonlarca üründen oluşan eşsiz zenginlikteki ürün yelpazesiyle online alışveriş deneyiminde 6 yıl önce bir ilk olarak başlattığı ve artık gelenekselleşen ‘Hepsiburada’nın efsanesi Efsane Kasım’ için düğmeye, Hepsiburada kuryesini canlandırdığı reklam filmiyle Cem Yılmaz basıyor.

 

Tüm Türkiye’nin her yıl olduğu gibi bu yıl da birbirinden çeşitli ve kaliteli milyonlarca ürüne, inanılmaz kampanyalar, indirimler ve fırsatlarla çok uygun fiyatlara sahip olabilmek için sabırsızlıkla beklediği Hepsiburada’nın ‘Efsane Kasım’ı reklam filminde Cem Yılmaz, Hepsiburada kuryesi arkadaşlarını, kendisinin de ‘Efsane Kasım siparişlerini sahiplerine teslim eden gerçek bir Hepsiburada kuryesi’ olduğuna inandırmaya çalışıyor.

 

Son derece keyifli ve merak uyandıran reklam filmi, Hepsiburada kuryelerinin mola verdiği bir sucuk ekmekçi tezgahında geçiyor. Film, sucuk ekmek ustasının, Hepsiburada kuryelerinin montuyla gördüğü Cem Yılmaz’ı, sucuk ekmeğini alan bir başka Hepsiburada kuryesine sormasıyla başlıyor. Cem Yılmaz’ı montuyla aralarında görmenin heyecanıyla birlikte Hepsiburada kuryesinin ustaya yanıtı, “Abi var bir olay ama, dur bakalım” oluyor. Cem Yılmaz’ın Hepsiburada kuryelerine “Reklam değil, gerçek…” diyerek izleyicilerde de merak uyandırdığı reklam filmiyle, sabırsızlıkla beklenen ve başlamasına saatler kalan ‘Efsane Kasım’ için Hepsiburada’nın tüm hazırlıklarını tamamlayarak düğmeye bastığının haberi veriliyor.

 

‘Efsane Kasım’ kapsamında sunulacak son derece cazip fiyatların, kampanyaların ve fırsatların duyurulacağı reklamların öncüsü olarak kurgulanan bu kısa ama son derece keyifli film, Cem Yılmaz “Yoğunluk var…” dedikten sonra Hepsiburada montuyla kaskını takıp, kurye motoruna atlayarak gözlerden kaybolurken yankılanan “Hepsiburada’nın efsanesi Efsane Kasım başlıyor…” anonsuyla sonlanıyor.

 

Hepsiburada’nın ‘Efsane Kasım’ kapsamında sunacağı eşsiz kampanyalar ve kaçırılmayacak diğer fırsatlar ise, takip eden günlerde devam filmleri, anonslar ve ilanlar başta olmak üzere birçok kanaldan televizyonlar, radyolar, sosyal ağlar ve yazılı basın aracılığıyla duyurulacak.  

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı