HSBC Global Premier Hesap’tan ayrıcalıklı uluslararası bankacılık hizmeti

HSBC Türkiye, müşterilerin dünyanın neresinde olursa olsun ayrıcalıklı olduklarını hissetmeleri ve ayrıcalıklı yaşamaları için zenginleştirilmiş uluslararası bankacılık hizmetlerini Global Premier Hesap avantajlarıyla sunmaya devam ediyor.

  • 13 Aralık 2022
  • HSBC Global Premier Hesap’tan ayrıcalıklı uluslararası bankacılık hizmeti için yorumlar kapalı
  • 192 kez görüntülendi.
HSBC Global Premier Hesap’tan ayrıcalıklı uluslararası bankacılık hizmeti

HSBC Türkiye, müşterilerin dünyanın neresinde olursa olsun ayrıcalıklı olduklarını hissetmeleri ve ayrıcalıklı yaşamaları için zenginleştirilmiş uluslararası bankacılık hizmetlerini Global Premier Hesap avantajlarıyla sunmaya devam ediyor. Konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan HSBC Bireysel Bankacılık ve Birikim Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı Ayşe Yenel, “Pandemi sonrası yurt dışı seyahatlerde önemli bir artış yaşandığını görüyoruz. Gezi, eğitim, iş gibi farklı amaçlarla yurtdışında bulunan müşterilerimiz gittikleri ülkelerde de pratik, avantajlı ve ayrıcalıklı bankacılık işlemlerine ihtiyaç duyuyor. Güçlü küresel bankacılık ağımızın desteklediği Global Premier Hesap ile özel bankacılık kalitesinde bireysel bankacılık hizmetini yurtdışında da müşterilerimizle buluşturuyoruz.” dedi.

 

Yurtdışında ATM’lerden ücretsiz para çekebilme imkanı

Amerikan, Kanada ve Avustralya Doları ile Euro ve Pound olmak üzere en çok kullanılan beş farklı yabancı para biriminde Global Premier Hesap açılabildiğini kaydeden Yenel, “Müşteriler ailesiyle birlikte yurtdışında da bu hesabı ana hesap olarak kullanabiliyor ve tüm banka ATM’lerinden ücretsiz para çekebiliyor. Ayrıca, Premier müşterilerimizin 18 – 30 yaş arası tüm çocukları da Premier müşteri olarak kabul ediliyor ve aynı imkanlardan faydalanabiliyor. Müşteriler, kendileri ve aileleri için özel hazırlanmış Eğitim Kredisinden de avantajlı faiz oranlarıyla yararlanabiliyor. Bununla birlikte, Premier müşteriler yurt dışı vize başvurusu ve okul kayıt işlemlerinde kullanabilecekleri, HSBC Türkiye’de bulunan varlığını gösteren referans mektuplarını şubelerimizden temin edilebiliyor.” dedi.

 

HSBC Premier Miles Kredi Kartı, avantajları beraberinde getiriyor

HSBC Premier Miles Kredi Kartı sahipleri, hem yurt içinde hem de yurt dışı seyahatlerinde pek çok ayrıcalıktan faydalanabiliyor. Restoran ve otel harcamalarında, havalimanlarında, havalimanı otoparklarında, transfer ve araç kiralamalarda, uçak biletlerinde, e-ticaret alışverişlerinde Premier Miles’a özel indirimlerden ve avantajlardan yararlanarak tüm seyahatlerini kolayca planlama fırsatı da yakalıyorlar. Ayrıca tüm yurt dışı alışverişlerinde  2 kat (1 oranında) Premier Miles Puan kazanıyorlar.

 

Çağdaş ve öncü uygulamalarla müşterilerine farklı ayrıcalıklar sunan HSBC Türkiye, güçlü küresel bankacılık ağından da yararlanarak Global Premier hesap ile zenginleştirilmiş, ayrıcalıklı uluslararası bankacılık hizmetlerini çeşitlendirmeye  devam edecek. Yaygın küresel ağının gücüyle öne çıkan HSBC, özellikle sık sık yurtdışına seyahat eden ve çocuğu veya kendisi eğitim için yurtdışında bulunan müşterilerine farklı avantajlar sunuyor.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı