Huobi ve Dominika, dijital kimliğin yeni çağını başlatan ulusal token DMC piyasaya sürecek

Huobi, 29 Kasım'da Dominika Topluluğu, TRON ve DMC Labs ile ortaklığını duyurdu.

  • 29 Kasım 2022
  • Huobi ve Dominika, dijital kimliğin yeni çağını başlatan ulusal token DMC piyasaya sürecek için yorumlar kapalı
  • 218 kez görüntülendi.
Huobi ve Dominika, dijital kimliğin yeni çağını başlatan ulusal token DMC piyasaya sürecek

Huobi, 29 Kasım'da Dominika Topluluğu, TRON ve DMC Labs ile ortaklığını duyurdu. Üç platform Dominika hükümeti tarafından Dominika'nın ulusal tokeni Dominica Coin (DMC) ve Dijital Kimlik (DID) yayınlamak üzere onaylandı. DMC sahiplerine Dominika'nın dijital vatandaşlığı verilecek. Bu, Huobi'nin yeniden markalaşmasının ardından global kalkınma stratejisindeki ilk önemli adımı, aynı zamanda Web 3.0'ın ve Metaverse’in gelecekteki aşamalarında önemli bir oyuncu olma kararlılığını ortaya koyuyor.

 

Her ikisi de bağımsız bir ülke tarafından yayınlanan DMC ve DID, Dominika'nın resmi ulusal blok zinciri altyapısı olan TRON ağına dayalı ve lansmanı Huobi Prime'da yapılacak. DID ve DMC, kullanıcıların Metaverse’in gelecekteki dünyasına erişmeleri için önemli referanslar olacak.

 

DMC, Huobi Prime aracılığıyla başlatılacak

 

Dominika hükümeti tarafından yetkilendirilen ve yayınlanan bir TRC-20 tokeni olarak DMC, BTTC köprüsü aracılığıyla Ethereum ve BNB Akıllı Zincir ile zincirler arası etkileşimi destekler. Tokenler, Huobi Prime aracılığıyla verilecek ve platform, tüm kayıtlı kullanıcılara DMC ve Dominika DID'lerini airdrop yapacak.

Kullanıcılar Dominika DID'lerini kullanarak kimlik doğrulamasını (KYC) tamamlayabilir veya kendilerini yeniden doğrulayabilir. Merkeziyetsiz kimliklerle doğrulamayı geçen kullanıcılar, diğer milletlerin vatandaşlarıyla aynı ayrıcalıkları paylaşacak.

DID'ler, gerçek dünyadan eşlendiği şekliyle sahiplerine "Metaverse’te Dominika Vatandaşlığı" hakkı sağlamak üzere Soul-Bound Tokenler (SBT'ler) oluşturmak için TRON'a aktarılabilir.

Dominika hükümeti tarafından verilen fiziksel bir sertifika, belirli bir ücret karşılığında sahiplerine sunulacak.

DID'nin ana kullanım şekli, büyük borsalarda KYC doğrulaması, Dominika'da banka hesapları açma, kredi başvuruları ve dijital işletmelerin kaydını içeriyor.

Huobi'nin global genişlemesinde bir kilometre taşı

Dominika ile birlikte yapılan DMC lansmanı, yakın zamandaki marka yenilemesinden sonra Huobi için ileriye doğru atılmış büyük bir adım. 22 Kasım 2022 tarihinde TRON Kurucusu, Huobi'nin global danışma kurulu üyesi, Grenada Büyükelçisi ve DTÖ Daimi Temsilcisi Ekselansları Justin Sun, Huobi'nin Singapur'da düzenlenen lansman etkinliğine katıldı. Sun, Huobi'nin gelecekteki büyümesi için üç ana strateji ortaya koydu: küreselleşme, teknoloji odaklı geliştirme ve iyilik için teknoloji. Ayrıca, Huobi'nin kripto teknolojisinin dünyanın önemli bölgelerinde uygulanmasını ve uyumluluğunu teşvik etmeye yardımcı olacağını ve Web 3.0'ı oluşturmak için sektördeki emsalleriyle beraber çalışacağını belirtti.

 

Dominika hükümetinin onayı ile Huobi'nin küreselleşme stratejisi, Karayipler bölgesinden yola çıkarak Güneydoğu Asya ve Avrupa'yı kapsayacak. Huobi, sektör için tam uyumluluk ve sağlıklı gelişimin önünü açarken, en iyi kripto para borsalarından biri olma konumunu yeniden kazanmaya kararlı.

Ayrıca, en son teknolojisi ve sektördeki etkisi, Huobi'nin global kullanıcılar için güvenli, verimli bir Web 3.0 ağ geçidi sunmasını sağlayacak. Kripto teknolojisi, halka daha iyi bir yaşam için hizmet edecek olan gelecek dijital ekonominin itici gücü olmaya hazırlanıyor.

Metaverse ve Web 3.0 teknolojilerinden oluşan yeni bir dünya oluşturma

Huobi'nin Dominika ile iş birliği Karayip bölgesini küresel bir kripto merkezi haline getirme yolunda büyük bir adım. Kripto endüstrisi ile bağımsız ülkeler arasında yeni bir iş birliği trendi yaratacak.

Karayipler'in kripto endüstrisine ilişkin tercihli politikaları, önde gelen sayısız kripto şirketini bu bölgeye çekti. Örneğin Huobi, genel merkezini Karayipler bölgesine taşıma niyetini ifade etti. Bununla birlikte uluslararası ticarete ve turizme büyük ölçüde bağımlı olan Karayip ekonomileri tıkanma noktasına geldi. Huobi, TRON ve diğer önde gelen kripto platformları tarafından desteklenen Dominika liderliği ele geçirdi, Metaverse ve Web 3.0'ı keşfetme yolculuğuna çıktı.

 

Dominika, Metaverse ve Web 3.0 teknolojilerini kullanarak bir dijital devlet inşa ederek jeolojik sınırlamanın ötesine geçecek ve küreselleşme sürecine derinlemesine dahil olacak. Ülke, Karayipler'de yatırım yoluyla vatandaşlık programını başlatan ilk ülkelerden biri. Pasaportları, Anakara Çin, Hong Kong ÖİB, Avrupa Birliği, İsviçre, Birleşik Krallık ve Singapur dahil olmak üzere dünya çapında 130'dan fazla ülke ve bölgeye vizesiz erişim sağlıyor. Ülkenin DID verme kararı, açık yaklaşımını bir sonraki seviyeye taşıyacak.

 

Huobi ve TRON'un etkisi ve geniş kullanıcı tabanıyla Dominika, dünya çapında en iyi yetenekleri kendine çekecek ve dijital ekonomideki fırsatları değerlendirecek. Hareket aynı zamanda geleceğin yolunu açacak ve daha fazla Karayip ülkesini Web 3.0 çağına getirecek.

 

2013 yılında hizmete giren Huobi, sanal varlık ticareti için dünya lideri bir platformdur. Platformun memnuniyeti öncelik olarak gördüğü kullanıcılara güvenli, profesyonel ve kaliteli hizmetler sunmayı taahhüt etmiştir. Şu an itibariyle 160'tan fazla ülke ve bölgede varlığını kanıtlamıştır, 50 milyondan fazla kullanıcıya hizmet vermektedir. 22 Kasım 2022'de Huobi, endüstriyle birlikte bir Web 3.0 ağ geçidi oluşturma çabasıyla markasını yeniledi ve küreselleşme, teknoloji odaklı geliştirme ve iyilik için teknoloji olmak üzere üç stratejisini açıkladı.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı