İSTTELKOM AŞ Türkiye’nin en büyük 500 Bilişim Şirketi arasındaki yerini güçlendirdi

İSTTELKOM, ‘Bilişim 500’ şirketleri arasında 2020 yılında 119 Milyon TL’lik rekor gelir elde etti.

  • 11 Eylül 2021
  • İSTTELKOM AŞ Türkiye’nin en büyük 500 Bilişim Şirketi arasındaki yerini güçlendirdi için yorumlar kapalı
  • 912 kez görüntülendi.
İSTTELKOM AŞ Türkiye’nin en büyük 500 Bilişim Şirketi arasındaki yerini güçlendirdi

İSTTELKOM, ‘Bilişim 500’ şirketleri arasında 2020 yılında 119 Milyon TL’lik rekor gelir elde etti. Önceki yıla göre üst derecelere yükselen İSTTELKOM, ‘Veri Barındırma Yönetim Hizmeti’ kategorisinde 4. sırada yer aldı. İBB diğer kategorilerde de önemli dereceler elde etti.

Bu yıl 22.’si düzenlenen ve Türkiye bilişim sektörüne ait birçok veriyi içeren, ‘Bilişim 500 Şirket Araştırma’ sonuçları, açıklandı. Türkiye’nin bilişim arenasında faaliyet gösteren en iyi 500 şirketinin öne çıktığı araştırma bu yıl ‘Yarının Unicornları Bugün Bilişim 500’de!’ temasıyla yapıldı. Toplantıda verilen bilgiye göre, 500 şirketin toplam geliri bir önceki yıla göre yüzde 29 büyüdü. 

Satış gelirlerine göre belirlenen ‘Kurulum Bakım Destek’ kategorisinde 10. sırada yer alan İSTTELKOM; Türkiye’nin en büyük 500 şirketi içinde ilk defa katıldığı ‘Sistem Entegratörü ve İş Ortağı Hizmet’ ana kategorisinde de 15. sırada yer aldı. 

NIHAT NARiN: “HEYECAN VERİCİ PROJELER GELİŞTİRİYORUZ”

Başarılarını 2021 yılında da devam ettirmeye kararlı olduklarını belirten İSTTELKOM AŞ Genel Müdürü Nihat Narin, gelecek planlarını şu sözlerle aktardı:

“Önümüzdeki dönem belirlediğimiz hedefler doğrultusunda tüm paydaşlarımız için heyecan verici projeler üretmeye devam edeceğiz.  Vizyonumuzda, dijital odaklı strateji, mevcut iş süreçlerini daha çok geliştirecek projeler yer alıyor. İstanbul’un her alanda yüksek yaşam kalitesine sahip bir dünya kenti olması için çalışmalarımızı aralıksız olarak sürdürüyoruz.”

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı