İç iletişimdeki başarısı Gilead’a 2 Stevie Ödülü birden getirdi

Gilead Türkiye, iç iletişimdeki başarılı uygulamalarıyla uluslararası iki ödüle birden layık görüldü.

  • 24 Ağustos 2021
  • İç iletişimdeki başarısı Gilead’a 2 Stevie Ödülü birden getirdi için yorumlar kapalı
  • 451 kez görüntülendi.
İç iletişimdeki başarısı Gilead’a 2 Stevie Ödülü birden getirdi

Gilead Türkiye, iç iletişimdeki başarılı uygulamalarıyla uluslararası iki ödüle birden layık görüldü. Gilead Türkiye, “Yılın İletişim veya Halkla İlişkiler Kampanyası” kategorisinde iç iletişim alanında Altın Stevie, pandemi sürecinde çalışanlara yönelik uygulamalarıyla ise “En Örnek İşveren” kategorisinde Bronz Stevie ile ödüllendirildi

 

 

Gilead Türkiye, çalışanlarına yönelik iç iletişim uygulamalarıyla 2 Stevie ödülü birden kazandı. “Yılın İletişim veya Halkla İlişkiler Kampanyası” kategorisinde iç iletişim alanında ‘Gileadlı Olmak İşte Bu’ işveren markası çatısı altındaki uygulamalarıyla Altın Stevie Ödülü’ne layık görülen Gilead Türkiye, pandemi sürecinde çalışanlara yönelik kurguladığı ‘Kalpler Birlikte’ kampanyası ve örnek uygulamaları ile “En Örnek İşveren” kategorisinde Bronz Stevie ile ödüllendirildi. 

 

2002 yılından bu yana, uluslararası standartlarda başarılı kuruluşları, proje ve çalışmaları ödüllendiren uluslararası iş ödülleri programı Stevie ödülleri iş dünyasının en prestijli ödül organizasyonlarından birisi olarak kabul ediliyor. Her yıl farklı jüri üyelerinin yer aldığı yarışmada dünya çapında ünlü ve başarılı profesyonellerden oluşan jüri dünyanın en iyilerini seçiyor. 

 

Dünyada 38 ülkede faaliyet gösteren yenilikçi bir ilaç şirketi olarak tedavi, koruma, her basamakta tedaviye ulaşım ile yeni tedavi araştırmaları alanlarında ilerlemeler sağlayan Gilead’ın, dünya genelinde 38 ülkede 12.000’den fazla çalışanı bulunuyor. Türkiye’de ise 2007’den bu yana toplam 90 çalışanıyla faaliyet gösteriyor. 

 

Gilead’ın sağlık alanındaki yenilikçi vizyonunu İnsan Kaynakları uygulamalarına da adapte ettiklerini söyleyen Gilead Türkiye İK Direktörü Elçin Uzun, ‘‘İş dünyası için büyük önem taşıyan Stevie Awards’ta iç iletişim alanında iki farklı kategoride ödül almış olmaktan mutluluk duyuyoruz. Çalışanlarımıza en iyi desteği sağlamak, verimli ve mutlu çalışanlar için en iyi çalışma ortamını sunmak için çalışıyoruz. Çalışan bağlılığı ve deneyimini en üst seviyeye çıkarmanın yolunun güçlü bir iletişim kurmaktan geçtiğini biliyoruz. Bunun için çalışanlarımızı iç iletişim süreçlerimize dahil ediyor ve süreçleri birlikte kurguluyoruz. Dünyayı ve ülkemizi etkileyen pandemi döneminde de uzaktan çalışmayı hepimiz için olumlu bir deneyime dönüştürürken, çalışanlarımızın ve ailelerinin hem fiziksel hem de ruhsal sağlığını korumak için neler yapabiliriz düşüncesiyle hareket ettik. 

 

Bu yaklaşımımız ile çalışanlarımızın takdirini kazanmıştık, şimdi de bu çabalarımızın uluslararası bir ödüle layık görülmesi bizi hem çok mutlu etti hem de gururlandırdı.” dedi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı