Instagram APK İndir

Instagram APK İndir
3 (60%) 1 puan[s]

Uygulama Görselleri

Instagram uygulaması sayesinde gündelik hayatınızın bir anını yakalayıp arkadaş veya ailenizle paylaşabilirsiniz. Her türlü durum ve paylaşımdan haberdar olmak için arkadaş ve ailenizi takip etmeyi unutmayın ve dünyanın her yerinden paylaşımlar yapan kişilerden size en uygun ve en seveceğiniz paylaşımları yapan 500 milyon kişiden birisini takip edin. Önemli veya önemsiz hiç fark etmez! Eğer o an sizin için önemliyse, Instagram aracılığıyla bu anı paylaşmanız çok basittir!

Instagram sayesinde:

Takipçi kitleniz tarafından görünmesini istediğiniz fotoğraf ve videoları kolayca paylaşabilirsiniz. Bu medya dosyalarını eşsiz filtreler kullanmak için Instagram’dan ayrılmadan düzenleyebilir, çok fazla sayıdaki farklı videoyu tek bir video olacak şekilde kurgulayabilirsiniz, hemde tamamıyla ücretsiz ve uygulamadan çıkmadan!

Oluşturacağınız hikayelerinizde dilediğiniz kadar video ve fotoğraf kullanabilirsiniz. Yazı yazabileceğiniz veya fotoğraflarınızın üzerine bazı çizimler yapabileceğiniz araçlar ile kendinizi daha kolay ifade edebilirsiniz.

Arkadaş ve takipçilerinizle temas kurmak adına canlı yayınlar oluşturabilir, tanık olduğunuz şeyin tüm takipçileriniz tarafından görülmesini sağlayabilirsiniz. Instagram, bir canlı yayına başladığınızda tüm takipçilerinize bir canlı yayının başladığını bildirecektir, siz yalnızca anı paylaşmaya devam edin gerisini Instagram halleder.

Instagram Direct özelliği sayesinde arkadaş ve akrabalarınızla ücretsiz şekilde mesajlaşın. Daha sonra kaybolması adına fotoğraf ve paylaşımlar yapabilir, belirlediğiniz süre dolduğunda bu fotoğraf ve videoların sonsuza kadar silinmesini sağlayabilirsiniz, bu sayede fotoğrafta güzel çıkıp çıkmadığınızı dert etmenize gerek yok tadını çıkarın!

Takip ettiğiniz kişilerin yaptıkları paylaşımları ve tanık oldukları şeyleri paylaştıkları canlı yayınları asla kaçırmayın! Ekranınızın en üstündeki şeritte bu paylaşımlar sürekli olarak erişebilir şekilde bulunacaktır, görmek istediğinizde üzerine hafifçe dokunmanız yeterli olacak!

Keşfet sekmesini kullanarak varlığından haberdar dahi olmadığınız kişiler ile ortak noktalar bulabilir hatta diğer kişilerin keşfet sekmesinde görünerek yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz.

Instagram APK İndir

Instagram APK dosyasını indirdikten sonra yapmanız gereken APK dosyasını indirdiğiniz dizinden bulduktan sonra uygulamanın kurulumunu başlatmak olacaktır. Uygulamanın kurulumu bittikten sonra Android cihazınızın ana ekranına gelen ikon sayesinde uygulamayı başlatabilirsiniz. Dilerseniz hesap nasıl açılır konusunu görmek için buradaki konumuzu ziyaret edebilirsiniz.

Instagram APKGoogle Play Store

Yorum yap