Instagram Dondurdum Geri Açamıyorum , Instagram Tekrar Açma

Konuya puan ver!

Instagram hesapları bildiğiniz üzere dondurulduktan sonra tekrardan geri açılabiliyor. Buradaki konumuzdan instagram hesabının nasıl dondurulduğuna dair bilgilere göz atabilirsiniz. Eğer sizlerde hesabınızı dondurduktan sonra geri aktif etme işlemini gerçekleştiremiyorsanız aşağıdaki adımları uygulayarak bu sorunu kolayca çözebilirsiniz. Instagram hesabınızı tekrardan aktif ettikten sonra başınıza gelebilecek bazı sorunlardan bir tanesi fotoğraflarınızın kaybolması olabilir. Bu soruyu sizler sormadan cevaplayalım. Genel olarak olarak fotoğraflar 5 ila 10 gün içerisinde geri gelmektedir. Ancak bu durum sizin ne kadar uzun süreli Instagram hesabınızı dondurduğunuz ile de doğrudan bağlantılı bir durumdur. Kimi arkadaşların fotoğraflarının uzun bir süre gelmediği de görülmüştür.

Instagram Hesabı Tekrardan Açma

1.Adım

Instagram uygulamasına telefonunuzdan giriş yapın. Eğer uygulama yüklü değil ise uygulamanın son sürümünü cihazınıza indirin.

  • Dilerseniz hesabınıza bilgisayardan da giriş yapmayı deneyebilirsiniz ancak kimi gelen bilgiler hesapların bilgisayar üzerinden geri açılmayı çalışıldığında bazı problemler ile karşılaşıldığı ve hesapların açılamadığı yönünde.

2.Adım

Instagram hesabınızın bilgileri ile uygulamaya giriş yapın. Eğer şifreyi hatırlamıyorsanız maalesef ki hesabınızın şifresini sıfırlamanız gerekecek. Buradaki adresten şifrenizi sıfırlayabilirsiniz.

3.Adım

Instagram garip bir şekilde tekrardan dönen kullanıcılara bir kin besliyor diyebiliriz. İlginç teknik arızalar ile karşılaşabilirsiniz. Eğer giriş yapmaya çalıştığınız cihaz bilgisayar ise ve başarısız oluyorsanız telefonda deneyin. Yada bu durumun tam tersi.

  • İki cihazda da bir sorun yaşıyorsanız mecburen 2. adımda verilen linkten şifre yenileme işlemi yapmanız gerekiyor.

4.Adım

Şifre yenileme işlemleri veya giriş işlemlerini halledebildiyseniz bu adımdan devam edebilirsiniz. Aksi takdirde bizlerden yardım isteyerek yorum yapabilirsiniz. Hesabınıza giriş yaptığınızda sizlerden politika onayı istenebilir ve politikayı onayladıktan sonra Instagram hesabınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kısaca

Kısaca yapmanız gerekenleri özetlemek istiyoruz. Öncelikle hesabınıza bir cihazdan giriş yapmayı deneyin. Eğer bu cihazdan giriş yapamıyorsanız cihaz değiştirin. Bilgisayar ise telefondan deneyin , telefon ise bilgisayardan deneyin. Hala hesabınıza giriş problemi var ise şifre sıfırlama seçeneği ile şifrenizi yenilemeyi deneyin.

Harici Durumlar

Instagram hesabını yeni oluşturduğunuzda kimi zaman Instagram politikaları çok da önemsemez ancak dondurulan hesaplar eğer bir politika ihlaline takıldıysa hesabınız tamamı ile kapatılmış olabilir. Aşağıda Instagram bazı gizlilik politikaları ve kullanım şartları yer almaktadır.

Instagram İçin Bazı Kullanım Şartları

  • Instagram kullanmak için 13 yaş ve üzeri olmalısınız.
  • Şiddet , cinsellik , ırkçı paylaşımlar yapmamalısınız.
  • Hakaret ve rencide edici yorumlar yapmamalısınız.
  • Instagramı illegal ve amacı dışında kullanamazsınız.

Bu durumların hepsini gözden geçirdiğiniz halde sorunlarınız hala devam ediyor ise ne gibi sorunlar ile karşılaştığınızı bizlere yorum atarak bildirebilirsiniz. Bunun haricinde durumlar için Instagram yardım merkezi ile iletişim kurmanızı tavsiye ederiz.

1 Yorum

  • Bundan bir ay kadar önce dondurmuştum hesabımı. Şifre ve epostayı yenileyip dondurmuştm bir problem gözükmüyordu. Şimdi açmaya çalışıyorum ama olmuyor kullancıyı bulamıyor. Şifre ve epostamdan eminim çünkü unutmamak için not etmiştim. Kisisel hesabım kayboldu yardım edinaciln lutfen

Yorum yap