Instagram Hesabım Açılmıyor, Instagram Hesap Kurtarma

Instagram Hesabım Açılmıyor, Instagram Hesap Kurtarma
4 (80%) 2 puan[s]

Sizde son günlerde mağdurlarının oldukça arttığı Instagram hesabım açılmıyor diyenlerden misiniz ?Instagram hesaplarının çalınma durumlarından dolayı yada mail adresimi unuttum gibi daha bir çok sebeplerden dolayı kişiler hesaplarına giremiyorlar. Bunun kimi zaman gerçekten hesap çalınma durumundan olacağı gibi kimi zaman ise cihazın teknik arızalarından dolayı da karşılaşılabiliyor. Son zamanlarda Instagram hesaplarına giriş yapıldıktan sonra da çıkan güvenlik uyarıları kullanıcıları korkutmaya başlıyor. Bu tarz uyarıların çıkmasının sebebi muhtemelen Instagram takip edenleri ve takip etmeyenleri görmek için kullandığınız siteler , yada takipçi arttırma siteleri gibi sitelere giriş bilgileriniz ile giriş yaptığınızdan dolayı oluyor. Bu gibi güvenlik sorunlarından dolayı Instagram kullanıcıları eğer bu tarz işlemler yapmış ise zor ve güçlü bir şifre ile şifrelerini yenilemelerini tavsiye ediyoruz.

Instagram hesabıma giremiyorum ne yapmalıyım ?

Instagram hesabınıza giremiyorsanız bazı sebepleri şunlar olabilir : şifrenizi unutmuş olabilirsiniz , Instagram hesabınız çalınmış olabilir , girmeye çalıştığınız cihazın verileri karıştığında şifre yanlış sayılıyor olabilir. Email adresinizi unutmuş olabilirsiniz. Bizde sizlere başlıca bu sorunların nasıl çözülebileceğinden bahsedeceğiz. Eğer bu başlıca sorunlar haricinde farklı sorunlarınız var ise yorum yaparak bizlere bildirebilirsiniz.

Yöntem 1: Cihaz değiştirmeyi deneyin

1.İlk öncelikle bilgisayarda açmayı deneyin ve bilgisayardan bir herhangi bir tarayıcıyı açın.

2.Instagram sitesine buradaki linkten ulaşın.

3.Çıkan ekranda hesap bilgilerinizi yazın ve giriş yapın.

4.Hesabınıza giriş yapamıyorsanız kendi cihazınızın haricinde farklı bir mobil cihazda giriş yapmayı deneyin.

Eğer cihaz değiştirdiğiniz halde herhangi bir şekilde giriş yapamıyorsanız giriş bilgilerinizde kesinlikle bir hata vardır. Şifreniz hatalı olabilir yada girdiğiniz kullanıcı adı da hatalı olabilir. Kullanıcıların en büyük yanılgılarından birisi sürekli şifrelerine odaklanıyor olmaları. Kimi zaman bir nokta işaretinden dolayı bile kullanıcı adınızı farklı giriyor olabileceğinizi unutmayın.

Yöntem 2 : Şifreyi Sıfırlayın

1.Instagram sitesine buradaki linkten giriş yapın.

2.Şifreni unuttun ? seçeneğine tıklayın.

3.Karşınıza gelen ekranda dilerseniz mail adresinizi dilerseniz kullanıcı adınızı yazın.

4.Güvenlik kodunu girin ve Şifreyi Yenile seçeneğine tıklayın.

Şifreniz e-posta adresinize gönderilecektir. Gönderilen mail sayesinde yeni şifre almak için bir link gönderilecektir. Gönderilen bu link ile yeni bir şifre girip Instagram hesabınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Yorum var

  • merhaba , instagram hesabıma baglı mail hesabım kapandı bu nedenle instagram hesabımda girilemiyor bu durumu nasıl cözebilirim.

    • Bende de aynı sorun var forumu gönderdim foto yolladım instaqrami şifre yenileme yolluyor ama giremiyorum hesaba

  • Dondurdugum hesabıma erişemiyorum
    Böyle bir kullanıcı bulunamadı diyor ne yapmalıyım
    Mail ve Gmail adreslerime de konu ile ilgili mail gelmiyor yardım lütfen

  • Merhaba instagram hesabımdan çıkış yaptım bir daha giremiyorum facebook ile de bağlanamıyorum kullanıcı adı ile de şifre degistirdigim halde hata veriyor ve başka bir cihazdan giriş yapabiliyorum sorun ne olabilir teşekkürler

Yorum yap