Instapaper Android Uygulaması (APK) İndir

Günümüzde internetin olmadığı bir mekan neredeyse yok. Her yerde bir Wi-Fi bulabilme olasılığınız oldukça yüksek. Bunun yanında oldukça keskin bir biçimde mobil uygulamaların çoğunun internetsiz çalışmaması da, bu gerekliliği ortaya çıkaran en büyük etmenlerden bir tanesi. Ancak, sonra okumak istediğiniz, ilginizi çeken pek çok makaleyi internetinizin olmadığı mekanlarda da okumak istemez miydiniz? Sonuçta, mobil internet paketiniz olmaksızın dışarıya çıkabilir ve otobüste, caddede internet bulamayabilirsiniz. İşte, bunun için belli başlı “read later” uygulamaları mevcut ve bunlardan bir tanesi de Instapaper.

Adının Instagram’a benzerliği sizi hiç şaşırtmasın, zira Instapeper sadece “read later” uygulaması. Ancak, verdiği özelleştirmeler ve benzeri etmenler ile pek çok “sonra oku” uygulamasının önüne geçecek gibi görünüyor.

Instapaper Nasıl Kullanılır?

Herhangi bir yerde, oldukça beğendiğiniz bir makaleye ulaştınız ve sonra mı okumak istiyorsunuz? Instapaper’a bu makaleyi atarak sonra, offline konumda bu makaleyi okumanız mümkündür. Aynı şekilde, gazete haberleri ve benzeri pek çok yazıyı da Instapaper’a atarak ister internetli, ister internetsiz ortamda kolayca okuyabilirsiniz.

Tema Seçeneği Bol

Instapaper’ın en dikkat çeken özelliklerinden bir tanesi de tema seçeneği. Gözlerinizi yoran beyaz rengin geceleri aktif olmaması adına, yazılarınıza pek çok renk seçeneğinden atadığınız arka planı ve temayı uygulayarak; gözlerinizin yorulmasını ve olabildiğince zarar görmesini engelleyebilirsiniz. Bunun yanında oldukça işlevsel ve hızlı çalışan bu uygulamanın renkleri de gece için oldukça uygun.

Tabletler İçin Uyumlu

Instapaper, tabletler ve mobil her türlü cihaz için uyumlu olarak üretilmiştir. Bu sebepten, uygulamayı kolay bir şekilde hem tabletinizde, hem telefonunuzda senkronize halde kullanabilmeniz mümkündür. Aynı haberi, farklı formatlarda, kolay bir şekilde çevrimdışı okumak için harika seçenekler sunan Instapaper’ın önü açık.

Instapaper Android Uygulaması Yükle

Android uygulamalasının APK dosyasını buradaki linkten indirelim.

Ardından indirdiğimiz klasörden APK dosyasını bulup açalım ve kurulumu başlatalım.

Uygulamamız kurulmuş olacak. Dilerseniz uygulamayı buradaki link sayesinde Google Play Store üzerinden indirebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Netflix APK İndir

Money Lover , Gider Yöneticisi Android Uygulaması (APK)