iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Hakkında Merak Edilenler

0

İphone telefonları kullanıcılarının heyecanla beklediği İphone 7 ve İphone 7 Plus serileri nihayet satışa sunuldu. Apple firması tarafından satışa sunulan bu harika telefonların birçok özelliklerinin bulunduğu gibi aynı zamanda eski serilerine kıyasla çok daha ileri seviyede teknolojilere sahip olmaktadırlar. Peki merakla beklenen İphone 7 ve İphone 7 Plus telefonlarının özellikleri ve fiyatları nelerdir dilerseniz bu harika telefoların fiyat tarifeleri ve özellikleri hakkında bilgiler sunalım.

İşte Bu Harika Telefonların Fiyatları

Apple firmasının son serisi olan bu harika telefonlar maksimum derecede teknolojiye sahip olmasının yanı sıra aynı zamanda oldukça makul fiyat tarifelerine sahiptirler. İşte İphone serinin son trendi olan İphone 7 ve İphone 7 Plus telefonlarının fiyatları;

İphone 7 modelleri 649 dolardan satışa sunulmakta ve İphone 7 Plus serisi ise biraz daha yüksek fiyat tarifesinden yani 769 dolardan satışa sunulmaktadır. Bununla birlikte uzmanlar bu harika telefonların fiyat tarifelerinde önümüzdeki aylarda önemli oranda düşüşlerin görülebileceğinin de altını çizmektedirler.

Peki Bu Harika Telefonların Özellikleri Nelerdir?

İşte bu harika telefonların özellikleri ise şunlardır;

  • Kablosuz kulaklık AIRPODS ile bağlanılabiliyor: Bu harika telefonların en belirgin özelliklerinden biri kablosuz kulaklık ile bağlanabilme özelliğinin bulunmasıdır. İçerisinde yer alan w1 çipi sayesinde kulaklık teknolojisinde yeni bir döneme imza atmaktadır.
  • 16 gblık İphoneler artık tarihe karıştı: Bu harika telefonların en belirgin özelliklerinden biri de 32 gb olmasıdır. Dolaysıyla bu durumda 16 gb niteliğindeki İphoneler artık tarihe karıştı diyebiliriz.
  • 12 Mp Kameraya sahipler: Bu harika telefonlar aynı zamanda tam 12 mp kameraya sahiptirler. Dolaysıyla kamera teknolojisinde devrim oluşturabilecek bir kamera sistemine sahip olan bu harika telefonlarda karanlık ortamlarda dahi harika ışıklandırmalı kamera sistemi sayesinde bu harika telefonlara hayran kalacaksınız. Ayrıca İphone 7 Plus serisinde toplamda 2 adet kamera bulunmaktadır.
  • Batarya gücü ise harika: Bu harika telefonların en belirgin özelliklerinden biri de maksimum dayanıklılığa sahip batarya gücüne sahip olmasıdır. İphone 7 serisi 6S serisinden 2 saat daha fazla dayanabiliyorken İphone 7 Plus serisi ise 6 Plus serisinden tam 1 saat daha fazla dayabilmektedir.

Satışları Başladı Bile

İphone Plus ve İphone Plus 7 serilerinin satışları başladı. Ülkemizde de satışları başlayan bu harika telefonlar başta internet dünyasında bulunan cep telefon sitelerinde olmakk üzere birçok satış noktalarında satışa sunulmaya başladı.

Dolaysıyla kullanıcılarını bekleyen bu harika telefonları dilerseniz hemen satın alabilirsiniz. Bu harika telefonlar hakkında merak edilen bilgileri sunduktan sonra yazımızı burada sonlandırıyoruz.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.