iPhone 8 Kablosuz Şarj Özelliği İle Geliyor!

Konuya puan ver!

Apple firması tarafından bu sene piyasaya çıkartılması beklenen ve önümüzdeki haftalar içerisinde iPhone 8’in tanıtılması beklenmektedir. iPhone 8 modeli ha tanıtıldı, ha tanıtılacak derken sonunda internete bazı bilgiler sızdı. Ancak sızan bilgilerde sadece iphone 8 modelinin teknik özellikleri bulunmaktadır.

iPhone 8 modelinin kablosuz şarj özelliği ile gelip gelmeyeceği en çok sorulan sorular arasında yer almaktaydı. Sızan bilgilere göre iphone 8 modelinin kablosuz şarj özelliği ile gelmeyeceği ve normal bir telefon olarak piyasaya çıkacağı belirtilmişti. Ancak geçtiğimiz hafta iPhone 8 üretim fabrikasından önemli görüntüler kamuoyuna sızdırıldı. İlgili görüntüler incelendiğinde iPhone 8 modelinin kablosuz şarj özelliği ile piyasaya çıkacağı görümektedir. Buna göre bugün basına yeni bir rsim daha sızdı ve bu resimde iPhone 8’in kablosuz şarj aleti olduğu belirtilmektedir.

Kablosuz Şarj İhtimalleri Gerçek Mi?

İnternete sızan görüntü elbette bir cihazın kablosuz şarj aletidir. Ancak kesin olarak Andro Haber ekibi olarak bu şarj aletinin iPhone 8 modeline ait olduğunu söyleyemeyiz. Ancak şurada artık kafamızda ki sorular net oturmaya başlıyor. iPhone 8 modeli önümüzdeki günlerde tanıtılacak ve kablosuz şarj özelliği ile piyasaya çıkması beklenmektedir. Peki kablo ile şarj olma ihtimali olacak mı?

Kablolu Şarj Özelliği Olacak Mı

iPhone 8 modeline ait sızan görüntüler incelendiğinde cihazın alt bölümü oldukça normal gözüküyor yani kablolu şarj özelliği var gibi görünmektedir. Ancak cihaza ekstra olarak kablosuz şarj özelliğinin de dahil edilebileceği tahmin edilmektedir. Tabi Apple bir farklılık yaratarak artık kablolu şarj özelliğini ortadan kaldırabilir ve bunun yerine kablosuz şarj özelliğini aktif edebilir. Eğer böyle bir girişim de bulunulursa yeni çıkacak olan iPhone modelleri kablosuz olarak üretilebilir.

Apple İçin Önemli Günler!

Apple geçtiğimiz sene öyle açıklamalar yaptı ki herkes kendisini adeta iPhone 8 modeline sakladı. Bilindiği üzere bu sene 2017 senesi iphone için büyük bir sene ve şirket bu sene 10. senesini kutlamaktadır. 10. senesine özel çıkacak olan iPhone 8 modelinden herkes beklentileri oldukça yüksek tutmuş durumdadır. Bu sebepten dolayı Apple iPhone 8 modelinde kablosuz şarj özelliği dahil bazı özellikleri kullanıma sunmazsa çok büyük tepki alacaktır.

Yorum yap