Sevgilim ve Arkadaşım Nerede ? – Arkadaşlarımı Bul Uygulaması iOS

Sevgilim nerede ? Nerede olduğunu nasıl öğrenebilirim ? Arkadaşım nerede demenize gerek yok. Arkadaşlarımı Bul uygulaması ile sevgilinizin nerede olduğunu öğrenebilirsiniz.

Konuya puan ver!

Sevgilim nerede ve nerede olduğunu nasıl öğrenebilirim demenize gerek yok. Sevgili takip uygulaması niyetine kullanabileceğiniz Arkadaşlarımı bul uygulamasını , iPad , iPhone ve iPod Touch cihazları ile kullanabilirsiniz. Sevdiklerinizin nerede olduğunu çok kolay bir şekilde bu uygulama sayesinde bulma imkanına sahipsiniz. Uygulama üzerinden sevdiklerinizin nerede olduklarını anında öğrenebilmek için onlarında bu uygulamayı kullanıyor olması gerekiyor. Eğer uygulamayı kullanmıyorlar ise onları davet ederek uygulamayı kullanmalarını sağlayabilirsiniz. Birbirlerini merak edip seven kişiler için gerçekten çok faydalı olan bu uygulamayı App Store’dan kolaylıkla indirebilirsiniz. Yani Son olarak söylemeliyiz ki sevgililer ve asi gençlik yandı. Bu uygulamayı kıskanç sevgililer ve anne babalar görmesin diyoruz.

Arkadaşlarımı Bul Uygulaması Nasıl Kullanılır ?

Arkadaşlarımı bul uygulamasını kullanabilmek için davet ettiğiniz kişiler için herhangi bir farklı işlem yapmanıza gerek kalmıyor. Takip etmek istediğiniz kişiler uygulamayı yükler yüklemez nerede olduklarını görebilirsiniz. Arkadaşlarınızda sizlere nerede olduğunuzu bilmek ve öğrenmek için bir davet gönderebilirler. Böylelikle hem siz arkadaşlarınızı hemde onalar sizi kolaylıkla izleyebilirler.

Konumumu Paylaşmayı Nasıl Kapatır ve Yerimi Gizlerim ?

Arkadaşlarınızın sizi takip etmesi için nasıl onay veriyorsanız bunu gizleyedebilirsiniz. Gizlemek için uygulamanın ana ekranındaki Ben kısmına tıklıyoruz.

arkadaşlarımı-bul-1

Ardından konumumu paylaş butonunu kapatıyoruz ve böylelikle kimse yerimi göremez.

arkadaşlarımı-bul-2

Bunun haricinde uygulama içerisinde sizin yerinizi kimler görebilir kısmını değiştirebilir ve yalnızca arkadaşlarım yapabilirsiniz.

Mekandan Ayrılınca Nasıl Bildirim Gönderilir ?

Mekandan ayrıldığınız belirli bir kişiye yada arkadaşlarınızın hepsine bildirim gönderebilirsiniz. Bunun için uygulamanın ana kısmındaki Ben seçeneğine tıkladıktan sonra Bildirimler kısmına giriş yapınız.

arkadaşlarımı-bul-3

Bildirimler kısmında gerekli düzenlemeleri yaptıktan sonra bildirim ayarlarını düzenlemiş olursunuz.

 

Yorum yap