iPhone Reklam Engelleme – iOS Peace Uygulaması

0

Reklam engelleme uygulamaları son günlerde artış gösteriyor. Android için reklam engelleme uygulaması Adblock Browser’ın ardından şimdi iOS içinde bir reklam engelleme uygulaması geldi. Marco Arment tarafından yapılan Peace uygulaması bir anda popüler oldu ve en çok indirilen uygulamalar arasında yer aldı. Bir anda indirilme sayısı artan uygulama iOS 9 ile birlikte kendi patlamasını da yapmş oldu.

ios peace
Uygulama ücretli olarak App Store ‘ daki yerini aldı ve 7.99 TL ‘ye kullanıcıların alabileceği bir fiyatta. İnternette gezintimi rahat rahat yapmak istiyorum diyorsanı 7.99 TL çok da yüksek bir ücret değil. Eğer sizde reklam engelleme uygulamasında faydalanmak istiyorsanız bu uygulamayı kullanabilirsiniz. Uygulama reklam engelleme için çok farklı bir veritabanı kullandığını belirtiyor ve çok yakında çıkacak olan reklam engelleme uygulamalarından daha hızlı olduğunu söylüyorlar. Bir nevi çok yakında reklam uygulamaları artacak ama yine de bizi tercih edin çünkü biz farklıyız diyorlar.

Uygulamanın farklı olmasının bir diğer sebebi de herhangi bir şekilde çerezleri kullanıp kullanıcı verilerini biriktirmiyor ve toplamıyor. Böylelikle güvenlik konusunda da internette gezintinizi daha rahatlıkla yapabileceğinizi belirtiyorlar.

Bu uygulamayı edinmeden önce bilmeniz gereken özelliklerden bir tanesi de şu. Uygulama yalnızca Safari ile çalışıyor. Örnek vermek gerekirse eğer ben yalnızca Google Chrome kullanırım Safari sevmem diyorsanız uygulama pek de işinize yaramayacak.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.