İrem Karaoda Tanrıkulu, L’Oréal Türkiye Kurumsal İletişim ve Pazar Araştırmaları Direktörü görevine atandı

L’Oréal Türkiye’de üst düzey görev değişimi yaşandı.

  • 18 Ağustos 2021
  • İrem Karaoda Tanrıkulu, L’Oréal Türkiye Kurumsal İletişim ve Pazar Araştırmaları Direktörü görevine atandı için yorumlar kapalı
  • 513 kez görüntülendi.
İrem Karaoda Tanrıkulu, L’Oréal Türkiye Kurumsal İletişim ve Pazar Araştırmaları Direktörü görevine atandı

L’Oréal Türkiye’de üst düzey görev değişimi yaşandı. Yeni atamayla birlikte İrem Karaoda Tanrıkulu, L’Oréal Türkiye Kurumsal İletişim ve Pazar Araştırmaları Departmanı’na liderlik edecek.

 

İrem Karaoda Tanrıkulu, kariyerine 2006 yılında L’Oréal Türkiye’de başladı. Luxe Divizyonu’nda 15 yıl boyunca farklı birimlerde görev yapan Karaoda, 2014 yılında bölümün Halkla İlişkiler ve İletişim süreçlerine de liderlik edeceği genişletilmiş sorumlulukları da içerecek şekilde, Kiehl’s Marka ve L’Oréal Luxe Halkla İlişkiler & İletişim Müdürü rolüne geçiş yaptı. Son olarak kendisi L’Oréal Türkiye’nin Perakende Mükemmelliği süreçlerini ve operasyonunu da kapsayan Kiehl’s Marka ve Perakende Direktörlüğü görevini yürütüyordu.

 

L’Oréal Türkiye Kurumsal İletişim ve Pazar Araştırmaları Direktörü görevine getirilen İrem Karaoda Tanrıkulu, “Türkiye’nin önde gelen tekno-güzellik ve sürdürülebilirlik markası” olan şirketin itibarını güçlendirmek için strateji oluşturmaktan ve tüketici anlayışını geliştirerek, her yıl yaşanan ilerlemeyi ölçmek için ilgili araçları devreye sokmaktan sorumlu olacak.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı