Teknoloji ve Haber Sitesi

İstanbul Cevahir’den Sömestir Tatiline Özel Öğretici Etkinlikler Çocuk Kulübü’nde

Çocukların heyecanla beklediği sömestir tatili için İstanbul Cevahir özel bir etkinlik programı hazırladı     Yüzlerce mağazası ile alışverişin nabzının tutulduğu bir AVM olan İstanbul Cevahir, düzenlediği etkinliklerle bir AVM olmasının ötesine geçerek eğlencenin kalbinin attığı yer olarak da biliniyor.

İstanbul Cevahir’den Sömestir Tatiline Özel Öğretici Etkinlikler Çocuk Kulübü’nde

Çocukların heyecanla beklediği sömestir tatili için İstanbul Cevahir özel bir etkinlik programı hazırladı

 

 

Yüzlerce mağazası ile alışverişin nabzının tutulduğu bir AVM olan İstanbul Cevahir, düzenlediği etkinliklerle bir AVM olmasının ötesine geçerek eğlencenin kalbinin attığı yer olarak da biliniyor. Çocuklara özel etkinlikleri ile dikkat çeken İstanbul Cevahir, sömestir tatilinde de çocukların eğlenceli, öğretici ve eğitici etkinliklerle bir araya gelmesini sağlıyor. 29 Ocak Cumartesi günü başlayacak olan yarıyıl tatiline özel etkinlik programı, 6 Şubat Pazar gününe kadar devam edecek. Sömestir tatil döneminde çocuklar için unutulmaz anlara şahit olacak olan İstanbul Cevahir, iki hafta boyunca hafta sonları çocukların güvenle eğlenmesine ve becerilerini geliştirmesine vesile olacak. Çocukların aktiviteler ile kendini keşfedeceği program, sömestir tatilini anlamlı kılacak.

 

Çocuklar için eğlencenin yeri ve zamanı İstanbul Cevahir’de!

 

Geleceğin Duyarlı Bireyleri için Sokak Hayvanları Mama Kabı Etkinliği 

 

29 Ocak Cumartesi günü başlayacak olan yarıyıl çocuk etkinlik programı Sokak Hayvanları Mama Kabı Atölyesi etkinliği ile çocukların farklı bir bilinç kazanmasına yardımcı olacak. Çocuk Kulübü ile çocuklara yardımlaşma, beceri, sosyal sorumluluk ve paylaşma gibi duyguları geçiren İstanbul Cevahir, sömestir tatili boyunca çocuklar için Sokak Hayvanları Mama Kabı Atölyesi ile verimli bir tatil sunuyor. 29 Ocak Cumartesi, 30 Ocak Pazar, 5 Şubat Cumartesi ve 6 Şubat Pazar günleri sürecek olan etkinlik, hafta sonlarında çocuklar ve aileleri için eğlenceli anlara şahit olacak. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı