İstanbul Kiralık Asansör

  • 20 Temmuz 2021
  • İstanbul Kiralık Asansör için yorumlar kapalı
  • 942 kez görüntülendi.
İstanbul Kiralık Asansör

İstanbul evden eve nakliyat işlemlerinin en fazla olduğu semtlerden birisidir. Özellikle Anadolu yakasında yoğunlukla nakliye firmaların araç ve asansörlerini görebilirsiniz. Bu firmaların birçoğu Anadolu yakasından gelmektedir. Bunun en büyük nedeni Avrupa yakasında hizmet veren nakliyat firmaların öncesinde ucuz fiyatta anlaşıp daha sonra fazla ek ücret çıkarıyor olmalarıdır. Özellikle ücretsiz ekspertiz hizmeti sağlamayan firmalar, daha eşyaların boyutunu ve ağırlığını görmeden bir fiyat biçerler. Bu fiyatlar genellikle ortalamanın daha altında olur ancak daha sonrasında tam nakliye günü sözlerinden dönerek müşterilere ek masraf çıkarırlar. Sizler de işlerinizin aksamaması için kabul etmek zorunda kalırsınız. Böyle bir durumla karşılaşmamanız adanız Kuzenler Asansör Kiralama firması olarak Anadolu ve Avrupa yakasına aynı anda hizmet vermekteyiz.

Nakliye firmalarıyla sıkça karşılaşılan bir diğer problem ise eşyalarınızın kaybolmasıdır. İstanbul içerisinde nakliyat adı altında hırsızlık ve dolandırıcılık yapan firmaların sayısı gün geçtikçe artıyor. Sizlere uygun fiyat vererek taşınma işlemlerinizi yapacağını söyleyen bu firmaların amacı ise maalesef bambaşka. Korsan firma dediğimiz bu şirketler, özellikle kıymetli eşyalarınızın kaybolduğunu veya hiç nakliye aracına bindirilmediğini söyleyebiliyorlar. Sonuç olarak nakliye sigortanız olmadığı için ne firmaya dava açabiliyor ne de bir şeyi kanıtlaya biliyorsunuz. Kuzenler kiralık asansör, olarak sizlere sigortalı nakliyat hizmeti sunmaktayız. Sigortalı nakliyat kapsamında eşyalarınızın çalışma riski kesinlikle olmadığı gibi, hasar görmesi durumunda belirli bir limite kadar güvence altına alınır.

Kuzenler Kiralık Asansör firmamız, İstanbul’ un en çok tercih edilen nakliyat şirketidir. Yılların deneyimi sayesinde verdiğimiz hizmetler ve nakliyat sigortası kapsamında güvence altına aldığımız eşyalarınız sayesinde gönül rahatlığıyla yeni evinize taşınmanızı sağlamaktayız