İYİ Partili Ünzile Yüksel: İYİ’ler Her Zaman Halkımızın Yanında

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Av.

  • 16 Eylül 2021
  • İYİ Partili Ünzile Yüksel: İYİ’ler Her Zaman Halkımızın Yanında için yorumlar kapalı
  • 417 kez görüntülendi.
İYİ Partili Ünzile Yüksel: İYİ’ler Her Zaman Halkımızın Yanında
İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Av. Ünzile Yüksel, İYİ Parti teşkilatlarının 81 il ve ilçelerinde sahada olduğunu belirterek, “İlk günden itibaren halkımızın yanındayız. Dertlerini, sorunlarını, talep ve beklentilerini dinliyor TBMM gündemine taşıyoruz. Bizi taklit etmeye çalışanlara halkımız, ‘Sonunda sırça köşklerinizden çıkabildiniz, daha önceleri neredeydiniz’ diyecek” dedi.
 
İYİ Partinin liderleri ile Türkiye’yi karış karış 81 ili gezdiğini dile getiren İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Av. Ünzile Yüksel, 81 il ve ilçelerinde esnaf ve vatandaşlarla görüşerek sorun ve sıkıntılarını dinlemeye devam ettiklerini söyledi.
 
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener liderliğinde halkın her zaman yanında olduklarını dile getiren İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Av. Ünzile Yüksel, “Vatandaşlarımızdan aldığımız talep ve beklentileri TBMM’de vekillerimiz gündeme getiriyor. Soru önergeleri veriyor ve taleplerin yerine getirilmesinde önemli rol oynuyor. İYİ’ler her zaman sahada, halkın yanında. Seçimden seçime giderek oy talep eden teşkilatlarımız yok. 365 gün halkımızın yanındayız” şeklinde konuştu. 
 
İktidar partisinin vekillerinin ve teşkilatlarının saha organizasyonlarına da değinen Yüksel, “İktidar vekilleri ve teşkilatları, esnaf, çarşı pazar dolaşıyormuş! 19 yılda yarattıkları yoksulluğu yerinde tespit edecekler galiba! Sormazlar mı size “Nasıl oldu da sırça köşklerinizden çıkabildiniz, daha önceleri neredeydiniz diye” ifadelerini kullandı.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı