Kaleseramik, UNICERA 2022’de “İyi Bak Dünyana” teması ile yer alıyor

SERAMİĞİN KALE’Sİ DÜNYAMIZA SAHİP ÇIKMAYA DEVAM EDİYOR   Türkiye seramik sektörünün lideri Kaleseramik, sektöre yön veren dünyaca ünlü firmaları bir araya getiren UNICERA 2022’de “İyi Bak Dünyana” mesajı ile bir kez daha dünyamıza sahip çıkalım vurgusu yapacak.

  • 09 Kasım 2022
  • Kaleseramik, UNICERA 2022’de “İyi Bak Dünyana” teması ile yer alıyor için yorumlar kapalı
  • 222 kez görüntülendi.
Kaleseramik, UNICERA 2022’de “İyi Bak Dünyana” teması ile yer alıyor

SERAMİĞİN KALE’Sİ DÜNYAMIZA SAHİP ÇIKMAYA DEVAM EDİYOR

 

Türkiye seramik sektörünün lideri Kaleseramik, sektöre yön veren dünyaca ünlü firmaları bir araya getiren UNICERA 2022’de “İyi Bak Dünyana” mesajı ile bir kez daha dünyamıza sahip çıkalım vurgusu yapacak. Türkiye’nin seramik sektöründeki Kale’si, 4 gün sürecek fuar kapsamında prestijli markalarının sürdürülebilir yenilikçi ürünlerini, Demirden | ilio ve Kaleseramik Konsept ve Görsel Tasarım Ekibi’nin ortaklaşa geliştirdiği ilham verici özel standında tüketici ve profesyonellerle buluşturuyor.

 

Kaleseramik Genel Müdürü Altuğ Akbaş, “Türkiye’de seramik sektörünün gelişimine öncülük eden bir firma olarak, UNICERA’da yine rakiplerimizden farklılaşan yenilik ve çözümlerimizle yer alacağız. Yaşam alanlarına anlam katan en seçkin ürün ve koleksiyonlarımızın yanı sıra sürdürülebilirlik temelinde özel olarak hazırladığımız standımız ve ‘İyi Bak Dünyana’ mesajımızla herkese ‘Evin Senin Dünyan, Dünya Senin Evin’ diyeceğiz. Çocuklarımıza sürdürülebilir sağlıklı bir dünya bırakmak adına alacağımız en küçük katkıyı bile çok değerli buluyoruz” dedi.

 

Seramik, banyo, mutfak sektörünün küresel organizasyonlarından UNICERA  2022, 7 Kasım’da İstanbul Fuar Merkezi’nde kapılarını açtı. 

 

Yaşam alanlarını yeniden şekillendiren ürün ve tasarımları ile seramik sektörünün gelişimine öncülük eden Türkiye’nin lider, Avrupa’nın 6’ncı, dünyanın 17’nci büyük seramik karo üreticisi Kaleseramik, bu yılki fuarda, yine katılımcılara etkileşimi yüksek, bir deneyim yaşatıyor.

 

Farklı yaşam tarzlarına hitap eden ürünlerin yer alacağı Kale standında, inovasyon ile tasarımın öne çıktığı farklı renk ve ebatlardaki karolarla birlikte; vitrifiye ürün ailesi, banyo mobilyaları, armatür ve duş sistemleri ve porselen mutfak tezgahı ile yeni mobilyalarına kadar geniş ürün yelpazesini sergileniyor.

 

Markalarının insan, tasarım ve teknoloji odaklı yenilikleri ile sektöre öncülük eden Kaleseramik; özgün tasarıma sahip, trend belirleyici yenilikçi ürün ve uygulamalarını UNICERA’da tanıtıyor.

 

Özel konsept standında ilham veren ürün ve projelerle yer alacak

Kaleseramik, geçen olduğu gibi bu yılda da yine Türkiye’nin önde gelen tasarım ofislerinden Demirden | ilio ve Kaleseramik Konsept ve Görsel Tasarım Ekibi’nin ortak çalışmasıyla hazırladığı özel konsept standı ile UNICERA’da yer alacak. Kaleseramik, fuarda prestijli markalarının en yeni ve seçkin koleksiyonları ile birlikte Kale Grubu’nun daha iyi bir yaşamın inşası için başlattığı “İyi Bak Dünyana” hareketi çerçevesinde; sürdürülebilirlik odaklı geliştirilen, ilham veren, toplumsal fayda ve sosyal etki yaratan projelerini de paylaşacak.

 

Fuar boyunca Kaleseramik’in standında; yaşam alanlarına eşsiz tasarımları ile anlam katan Çanakkale Seramik, fark yaratan üretim teknolojisiyle köklü markaların deneyimini ürün gamına yansıtan Kalebodur, tasarruflu hijyenik ürünleri ile akıllı çözümler üreten Kale Banyo, devrim niteliğindeki ürünü Kalesinterflex’ten geliştirilen T-One ürün grubu ile ilham veren tasarımlara sahip Edilcuoghi Edilgres markalarının ürünleri “İyi Bak Dünyana” konsepti altında sergilenecek. Yurt içinden ve yurt dışından yoğun katılım beklenen fuarda, Kaleseramik’in hem mesajı hem özel konsept standı hem de ilham verici ürün ve tasarımları ile bir kez daha tüketici ve profesyonellerden yoğun ilgi görmesi bekleniyor.

 

“Rakiplerimizden farklılaşan yenilik ve çözümlerimizle yer alacağız”

Cersaie’den sonra UNICERA’da da yine fark yaratan bir deneyim sunmaya hazırlandıklarını belirten Kaleseramik Genel Müdürü Altuğ Akbaş, şunları söyledi;

“Kaleseramik olarak, pazarlama stratejimiz doğrultusunda özellikle farklı kanallarla, tüketicilerle çok yönlü bağlantılar kurmaya özen gösteriyoruz. Fuarları da bu anlamda hem mevcut müşterilerimize yeni ürünlerimizi tanıtmak hem de bunların ötesinde yeni müşteri ve iş birliklerine kapı aralamak adına önemli etkinlikler olarak görüyoruz. İtalya’da düzenlenen Cersaie Fuarı’ndan sonra şimdi de İstanbul’da üretici ve tüketicileri bir araya getiren UNICERA’da yine rakiplerimizden farklılaşan çözümlerimiz ve yeniliklerimizle yer alacağız. 

 

Bu önemli etkinlikte de yaşam alanlarına bütünsel çözümler sunan ürünlerimizin yanı sıra sürdürülebilirlik temelinde özel olarak hazırladığımız standımız ve ‘İyi Bak Dünyana’ mesajımızla herkese ‘Evin Senin Dünyan, Dünya Senin Evin’ diyeceğiz. Fuarda konseptimizin temasını oluşturan ‘İyi Bak Dünyana’ hareketini, dünyamıza ve kaynaklarımıza sahip çıkmak, onları geleceğe taşımak adına çok önemli adım olarak görüyoruz. Bu nedenle bu konuda verilecek her katkıyı çok değerli ve önemli buluyoruz. Bunların birleşip, çocuklarımıza bırakacağımız sürdürülebilir sağlıklı bir dünyanın temelini ulaştıracağına inanıyoruz.”

 

Türkiye’nin ilk banyo tasarım uygulaması Kale Core görücüye çıkıyor

Bu yılki UNICERA’da Kaleseramik’in en önemli yeniliklerinden biri de Türkiye’nin ilk banyo tasarım uygulaması Kale Core olacak. Dijital dönüşüm yolculuğunu, sadece süreçleri dijitalleştirme ile sınırlı görmeyen Kaleseramik, müşteri deneyimini kusursuz hale getirecek yeniliklerine Kale Core platformunu ekledi. UNICERA’da ilk gösterimi yapılacak yeni platform, sektörde ilk kez AR (Augmented Reality-Artırılmış Gerçeklik) teknolojisi ile ürünleri canlı deneyimleme fırsatı sunuyor. 

 

Kale Core sayesinde tüketiciler, hayallerindeki banyo tasarımını kolaylıkla gerçeğe dönüştürebiliyor. Banyolarını kolayca tasarlamak ya da mekanları ile ilgili ilham almak isteyenler için bütünsel ve akıllı çözümler sunma yaklaşımıyla geliştirilen Kale Core, aynı zamanda Kale’nin yeni nesil mağazacılık konseptinin yansımasını oluşturuyor. 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı