Kartepe’de 13 Sokak Kışa Hazır

Kartepe Belediye Başkanı Av.

  • 29 Eylül 2022
  • Kartepe’de 13 Sokak Kışa Hazır için yorumlar kapalı
  • 247 kez görüntülendi.
Kartepe’de 13 Sokak Kışa Hazır

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, ekipler tarafından  Balaban, Sarımeşe ve Emekevler Mahallelerine hızla devam eden asfalt serim çalışmalarını yerinde inceleyerek yetkililerden bilgi aldı.

 

Kartepe’nin güvenli ve konforlu ulaşımı için gece-gündüz çalışmalarına devam eden Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Balaban, Sarımeşe ve Emekevler Mahallerinde asfalt serimini yerinde inceleyerek yetkililerden bilgi aldı.

 

1360 TON ASFALT SERİLDİ

Kartepe Belediyesi ekipleri tarafından Balaban Mahallesi 400 metre uzunluğunda 7 metre genişliğinde Cevizlik Sokağa 661 ton, Sarımeşe Mahallesi 130 metre uzunluğunda 7 metre genişliğinde Çelebi Sokağa 190 ton, 120 metre uzunluğunda 7 metre genişliğinde Alemdağ Sokağa 175 ton, 120 metre uzunluğunda 7 metre genişliğinde Arzum Sokağa 175 ton, 100 metre uzunluğunda 7 metre genişliğinde Elçibey Sokağa 160 ton, asfalt serimini tamamlandı.

 

EMEKEVLERE 1150 ASFALT SERİLDİ

Emekevler Mahallesinde  sabahın ilk ışıklarıyla başlayan asfalt serim çalışmaları hızla devam ediyor. Altyapısı hazır olan Aydınlar, Sevinç, Balözü, Neşe, Güldibi, Handan, Öztemizler ve Yeter sokaklarında üstyapı çalışmaları kapsamında 1150 ton asfalt serildi

 

HER NOKTADA ÇALIŞIYORUZ

Ekipler tarafından asfalt serimini yerinde inceleyen Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman “Kartepemizin her noktasında çalışmalarımız devam ediyor. hemşehrilerimizin daha modern ve güvenli ulaşımları için ekiplerimizle 7/24 sahadayız. Son çalışmalarımızla 13 sokağımızın daha üst yapısını tamamlayarak, kışa hazır hale getirdik. Bu süreçte bizlere destek ve sabır gösteren tüm hemşehrilerimize çok teşekkür ediyorum” açıklamasında bulundu. 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı