Teknoloji ve Haber Sitesi

Kartepeli Çocuklara Eğlenceli Ramazan

Kartepe Belediyesi tarafından “Kartepe’de Çocuk Olmak” sloganıyla Ramazan Ayı boyunca ilçe genelinde ki gösterilere Emekevler Mahallesi’nde başlandı.

Kartepeli Çocuklara Eğlenceli Ramazan

Kartepe Belediyesi tarafından “Kartepe’de Çocuk Olmak” sloganıyla Ramazan Ayı boyunca ilçe genelinde ki gösterilere Emekevler Mahallesi’nde başlandı. Eğlenceli gösterilere Kartepeli çocuklar büyük ilgi gösterdiler.

 

 

Kartepe Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, Ramazan Ayı boyunca Kartepeli miniklere yönelik etkinliklere Emekevler Mahallesi’nde başladı. “Kartepe’de Çocuk Olmak” sloganıyla başlayan etkinliklerde Kartepeli minikler gönüllerince eğlendiler.

 

18 MAHALLEDE GÖSTERİ

Kartepeli minikler Hacivat – Karagöz, Meddah Gösterisi, Ateşbaz, Jonglör ve yarışmalara büyük bir heyecan içerisinde hem izlediler, hemde içerisinde yer aldılar. Gösteriler Sarımeşe, Ataevler, Köseköy, Ertuğrul Gazi, Hasan Paşa, Acısu, Maşukiye, Derbent, Suadiye, Arslanbey, Ataşehir, Rahmiye, Eşme, Uzuntarla, Eşmeahmediye, Sultaniye Mahallerinde devam edecek Avluburun Mahallesi’nde son bulacak.

 

KOCAMAN’DAN DAVET

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman “11 Ayın Sultanı Ramazan-ı Şerif’i inşallah çok güzel bir şekilde uğurlayacağız. İlçemiz genelinde ekiplerimizle çalışmalarımıza devam ediyoruz. Kartepeli miniklerimizi unutmadık, onlar içinde çok güzel Ramazan etkinlikleri hazırladık. Kartepeli miniklerimizi yapılan gösterilere bekliyoruz. Ramazanı huzuruyla, bereketliyle, faziletiyle tüm güzellikleri ile birlikte yaşamak için en güzelini yapmaya gayret ediyoruz” açıklamasında bulundu.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı