Kaydedilen Fotoğraflar Snapchat’te Nasıl Paylaşılır?

Konuya puan ver!

Snapchat uygulaması sosyal medyada insanların en çok rağbet ettikleri ve günde belki milyonlarca mesajın atıldığı dünyanın en büyük mesajlaşma programlarındandır. Snapchat uygulamasını kullananlar çektikleri fotoğrafları ve ya videoları istedikleri saniye kadar arkadaşları ile paylaşabilmektedir. Tabi bu paylaşma işlemini yapabilmeniz için Snapchat uygulamasının kamerasını kullanmanız gerekmektedir. Ama bazen kullanıcılar kendi çektikleri fotoları paylaşmak istemektedir. Bu yazımızda sizler için Kaydedilen Fotoğraflar Snapchat’te Nasıl Paylaşılır sorusunun cevabını bulmaya çalışacağız.

Akıllı cep telefonlarınızda kayıtlı görüntüleri Snapchat’te göndermek için öncelikle telefonunuza erişim izninin verilmesi gerekir. iOS kullanan kullanıcılar bu izni Snapchat uygulaması ayarlar menüsünden gizlilik ayarlarına ve daha sonra ise açılan menüden fotoğraflar ile Snapchat uygulamasına erişim izni bölümünü bularak rahatlıkla yapabilirler.

iOS kullanıcısı olmayan ve Snapchat’te fotoğraf paylaşmak isteyenler ise Chat servisini kullanıyorlarsa ekranın sağ alt köşesinde bulunan sarı dikdörtgen şeklindeki butona basmalıdır. Bu butona basıldıktan sonra gelen fotoğraf galerisine girilerek paylaşılacak fotoğraf veya videolar seçilebilmektedir. Fotoğraf ya da videolar seçildikten sonra istenirse başlık eklemek veya görüntülerle oynamak gibi özellikler kullanılabilmektedir.

Yorum yap