Kelebek Mutfak 22’nci mağazasını Muğla’da hizmete açtı

Türk mobilya sektöründe 86’ncı yılını kutlayan Kelebek Mobilya’nın bünyesinde yer alan Kelebek Mutfak, 22’nci mağazasını Muğla’nın Ortaca ilçesinde, Belediye Başkanı Alim Uzundemir’in de katıldığı bir tören ile hizmete açtı.

  • 05 Ekim 2021
  • Kelebek Mutfak 22’nci mağazasını Muğla’da hizmete açtı için yorumlar kapalı
  • 396 kez görüntülendi.
Kelebek Mutfak 22’nci mağazasını Muğla’da hizmete açtı

Türk mobilya sektöründe 86’ncı yılını kutlayan Kelebek Mobilya’nın bünyesinde yer alan Kelebek Mutfak, 22’nci mağazasını Muğla’nın Ortaca ilçesinde, Belediye Başkanı Alim Uzundemir’in de katıldığı bir tören ile hizmete açtı. Yıl sonuna kadar Türkiye genelinde 33 satış mağazasına ulaşmayı hedefleyen Kelebek Mutfak, Konforu her tarza uygun birbirinden şık seçeneklerle bir arada sunuyor.

 

Konforu her tarza uygun birbirinden şık seçeneklerle bir arada sunan Kelebek Mutfak, 22’nci mağazasını Muğla’nın Ortaca ilçesinde, Ortanca Belediye Başkanı Alim Uzundemir’in de katıldığı bir törenle hizmete açtı. Modern ve klasik olmak üzere en yeni ve en seçkin ürünlerini Muğlalılarla buluşturan Kelebek Mutfak, Türkiye’nin ilk modüler mutfak markası konumunda yer alıyor.

 

Hedef; yıl sonuna kadar 33 mağaza

Ortaca’daki 220 metrekarelik yeni yeni mağazayı Ayfa Ahşap Tekstil ortaklığıyla hayata geçiren Kelebek Mutfak, şu an Türkiye genelinde 22 olan mağaza sayısında yıl sonuna kadar 33 sayısına ulaşmayı hedefliyor. Kelebek Mutfak, Türk mobilya sektöründe 86’ncı yılını kutlayan Kelebek Mobilya’nın bünyesinde faaliyet gösteriyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı