Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu çocuklarla fidan dikti

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, 11 Kasım Milli Ağaçlandırma Günü dolayısıyla Göynük Mahallesi’nde düzenlenen fidan dikim etkinliğine katıldı.

  • 11 Kasım 2022
  • Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu çocuklarla fidan dikti için yorumlar kapalı
  • 176 kez görüntülendi.
Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu çocuklarla fidan dikti

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, 11 Kasım Milli Ağaçlandırma Günü dolayısıyla Göynük Mahallesi’nde düzenlenen fidan dikim etkinliğine katıldı. Etkinliğe, Kemer Kaymakamı Hüseyin Çam, Kemer Orman İşletme Şefliği çalışanları ve öğrenciler de katıldı.

 

İlk olarak 11 Kasım 2019’da ülke genelinde 1 milyon 300 bin vatandaşın 81 ilde fidanların toprakla buluşturulduğu etkinlikte, Kaymakam Çam ve Belediye Başkanı Topaloğlu öğrencilerle fidan dikti, dikilen fidanları suladı.

 

Fidan dikim etkinliği sonrası açıklama yapan Başkan Topaloğlu, “11 Kasım Milli Ağaçlandırma Günü dolayısıyla Kaymakamımız ve öğrencilerimizle fidan diktik. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızla diktiğimiz fidanlara can sularını birlikte verdik. İnşallah bu diktiğimiz fidanlar büyüyecek ve ağaç olacak. Etkinlikte bizlere destek olan Kemer Orman İşletme Şefliği çalışanlarımıza da teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

 

Kaymakam Çam ve Başkan Topaloğlu, etkinlik sonrası öğrencilerle hatıra fotoğrafı çektirdi.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı