Künye

logooo

İmtiyaz Sahibi / Grantee
Dayının Yeri İnternet Hizmetleri
—————————————————–
Ahmet TÜRKKAN
Gsm : 0224 738 0229
aturkkan@androhaber.net

Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chief:
Ali Topaloğlu– atopaloglu@androhaber.net
—————————————————–
Editör / Editors: Ciğdem İNCİ – cinci@androhaber.net
Editör / Editors: Ejder Topaloğlu – etopaloglu@androhaber.net
Editör / Editors: Kaan Cemil – kcemil@androhaber.net
Editör / Editors: Serkan Güngör – sgüngör@androhaber.net
Editör / Editors: Selin Güneş – sgunes@androhaber.net
——————————————————————————————————-
Hukuk Danışmanı
Av. Leyla KARABALTA
lkarabalta@androhaber.net
—————————————————–
Reklam Sorumlusu
Ekin IRMAK
eirmak@androhaber.net

—————————————————–
Yazılım / Teknik Destek
Yazılım: WordPress
Teknik Destek: wp medya

—————————————————–
Dayının Yeri İnternet Hizmetleri
Mail: posta@androhaber.net
İletişim: posta@androhaber.net
Reklam: reklam@androhaber.net
Tel: 0 224 738 02 29
Fax: 0 224 738 02 29

ÇALIŞMA SAATLERİ / Working Hours

(Hafta İçi: 09:00 – 02:00) / (Hafta Sonu: 09:00 – 00:00

Sitede haricinde açılan tüm içerikler androhaber.net ile alakalı değil ve sorumluluğumuzda değildir. Site içerisinde paylaşılan tüm içerikler androhaber.net’e aittir ve izinsiz kullanılamaz. Paylaşımlarımız da politika ihlallerine dikkat ederek paylaşım yapma hedefi içerisindeyiz fakat bir ihlal görürseniz iletişim sayfasından bizlere ulaşabilirsiniz.

© Copyrigth 2015

androhaber.net tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları androhaber.net’a aittir. androhaber.net sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar androhaber.net’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
androhaber.net’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. androhaber.net’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.
Privacy Policy
We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the androhaber.net. However, sometimes the androhaber.net uses third parties to process your information. androhaber.net requires these third parties to comply strictly with its instructions and the siteniz .com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way.
When you interact with the androhaber.net we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the androhaber.net and its services. When you use androhaber.net online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the androhaber.net cookies section of our full Privacy Policy.