Kürşat Başar İzmirli okurlarıyla D&R Kitap Fuarı’nda buluşuyor

Türkiye genelindeki D&R mağazalarında düzenlenen D&R Kitap Fuarı’nda birbirinden değerli yazarlar, okurlarıyla buluşup söyleşi gerçekleştirerek kitaplarını imzalıyor.

  • 22 Ekim 2022
  • Kürşat Başar İzmirli okurlarıyla D&R Kitap Fuarı’nda buluşuyor için yorumlar kapalı
  • 208 kez görüntülendi.
Kürşat Başar İzmirli okurlarıyla D&R Kitap Fuarı’nda buluşuyor

Türkiye genelindeki D&R mağazalarında düzenlenen D&R Kitap Fuarı’nda birbirinden değerli yazarlar, okurlarıyla buluşup söyleşi gerçekleştirerek kitaplarını imzalıyor. “Bir Kitapla Değişir Dünyan, D&R Senin Dünyan” konseptiyle düzenlenen D&R Kitap Fuarı’nda bu hafta, başarılı yazar Kürşat Başar okurlarla bir araya gelecek. 23 Ekim Pazar günü İzmir İstinyePark’ta düzenlenecek imza günü, saat 17.00’de başlayacak.

 

Gazeteci ve yazar Kürşat Başar, çok sevilen kitapları “Gerek Yok, Hoş Değil”, “Dışarda Kötülük Vardı” ve “Aklımda Hep Sen”in imza gününde okurlarıyla bir araya geliyor. Başar’ı İzmirli sevenleriyle bir araya getirecek etkinliğe, D&R İzmir İstinyePark mağazası ev sahipliği yapacak. İmza günü, 23 Ekim Pazar günü saat 17.00’de düzenlenecek.

 

Gerek Yok Hoş Değil Hakkında

Yaz tatilleri, telefonlar, internet, adabımuaşeret kuralları, hatıralar… Kürşat Başar Gerek Yok, Hoş Değil'de, yaşamın ortasındaki rengârenk bir pencereden tarif ediyor manzarayı… Olması gerektiği kadarını aktarıyor. Yitip giden günlerin başucumuzda olduğunu, çocukluğumuza kazınan acı tatlı zaman dilimlerinin unutulmadığını anlatıyor. Hüzünlendiren, inciten, soru sormayı ihmal etmeyip yeri geldiğinde güldüren yazılar bunlar.

 

Dışarda Kötülük Vardı Hakkında

Kürşat Başar’ın her kuşağın severek okuduğu, adeta kültleşmiş üçlemesi ilk kez tek ciltte, bir arada! İnsanın en doğal hallerine, ilişkilerin en tarafsız izahlarına ve yaşamın çıkmazlarına dair en özgün ve çarpıcı cümlelerin ustası Kürşat Başar, zamansız anlatı ritmiyle hâlâ günceli yakalıyor.

 

Aklımda Hep Sen Hakkında

Aklımda Hep Sen günün birinde seyahate çıkıyorum diyerek birdenbire evini, ailesini, küçük kızını terk edip kendisine bambaşka bir hayat kuran kayıp bir babanın bıraktığı büyük boşluğu nasıl doldurabileceğini bilemeyen Ebru’nun, bilinmeyen bir yere doğru çıktığı tren yolculuğunda anımsadıklarıyla, çocukluktan genç kızlığa evrilme, büyüme, yalan söylemeyi öğrenme, kendini arama, geçmişle hesaplaşma ve hayatının ilk ve son gerçek aşkını bulma serüveni.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı