League Of Legends Grafik Ayarları (Kasma Sorununa Çözüm)


League Of Legends oyunu şuan online oyunlar arasında en çok oynanan ve popüler oyunlardan bir tanesi. Oyunun kendisi adeta bağımlılık yapıyor ancak oyuncuların FPS sorunları olabiliyor. Bunun için League Of Legends grafik ayarları ile oynamak ve düzenlemek bize bu konuda da yardımcı olacaktır. Bu konuda sizlere en iyi grafik ayarlarını göstereceğiz. Bu grafik ayarları ile hem oyundan çok ödün vermezsiniz hemde FPS için biraz daha rahatlatıcı olmuş olur. FPS için asıl konumuzu ilerleyen günlerde açacağız. Tüm detayları ile yaptığınızda da bir sorununuz kalmayacaktır. Şimdi grafik ayarlarına geçelim. Aşağıdaki resimdeki grafik ayarlarını yaptığınız takdir de güzel bir oyun keyfi çıkartabilirsiniz.

lol grafik ayarları

Resolution kısmını ellemeyin zaten bizden görerek. O ekran boyutunuza göre vs. otomatik olarak en doğru şekilde ayarlanacaktır. Bizim için önemli olan şu Yüksek , Çok Yüksek (High ) kısımları önemli. Bu ayarları kullanırsanız aşırı kötü bir grafik zaten olmaz. Ancak oyunu büyük ölçüde rahatlatır diyebiliriz.

Bir Cevap Yazın

2 Yorum Yapıldı

  • Bu ne kadar dandik bir makale lan herkesin bilgisayarı farklıdır böyle yapın geçer ne demektir?

    • kasma sorunu olan birisinin bilgisayarı için grafik ayarı. Sen full kalite için ise hepsini çok yüksek yapın diye belirtmemizi isterdin ?