Lenovo’dan Yoga Book

0

Lenovo, son zamanların mobil cihaz kategorisinde yükselen markalarından bir tanesi olarak göze çarpıyor. Özellikle yaptığı tasarımlar ve cihazlarının donanım kalitesi ile dikkatleri üzerine çeken marka; IFA 2016’da tanıttığı Yoga Book ile bir kez daha ilgi görmeyi başardı. Tanıtım günlerinin en güzel cihazlarından bir tanesi olan Lenovo Yoga Book, oldukça iyi bir tablet. Gerek estetik tasarımı, gerek donanımı ile yüksek segment bir tablet olan Yoga Book’un epey büyük bir satış rakamı yakalaması, işten bile değil.

360 Derece Katlanabilir

Katlanabilir tabletler, pek çok insan için biçilmiş kaftan olabiliyor ancak 360 dereceye kadar katlanabilen bir tabletin varlığı, daha önce pek de rastlamadığımız bir şey. Lenovo, Yoga Book’ta 360 derece katlanabilir bir tasarımın yanında çok estetik bir duruşla çalışmalarınızı yapabileceğiniz bir adet klavye sunuyor.

Halo Klavye

Yoga Book, Halo Klavye adı verilen ve kalemle işlerinizi görüp aynı zamanda neredeyse dokunmatik bir hissiyat ile belgelerinizin yazım işlemini gerçekleştirebileceğiniz bir klavye sunuyor sizlere. Farklı işlevlere sahip olan kalem aracılığı ile pek çok iş yapabileceğiniz gibi; muhtemelen gelecek üçüncü parti uygulamalar, bu kalemin işlevlerini oldukça genişletebilir.

Pratik İşlemler Yapılabiliyor

Yoga Book, gerek ofis kullanımı, gerek sunum hazırlamak ve benzeri işleri kotarabilmek için oldukça iyi bir cihaz. Derslerde, toplantılarda ve benzeri işlerde kolaylıkla kullanabileceğiniz bu tablet, pek çok markanın tabletini geçip zirveye rahatlıkla tırmanabiliyor. Bu durum, hem kalite hem de donanım açısından stabil.

Ipad Pro’nun En Büyük Rakibi

Apple’ın amiral gemilerinden tablet ailesinin en yeni üyesi Ipad Pro’nun en büyük rakibi olabilecek nitelikte bir cihaz olarak Yoga Book, pek çok kullanıcının dikkatini kısa sürede çekti.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.