Levent Kimya Satış ve Pazarlama Direktörlüğü görevine Olcay Tekinarslan getirildi

Temizlik sektöründe Türkiye’nin yerli gücü olarak çalışmalarını sürdüren Levent Kimya’nın yeni satış ve pazarlama direktörü Olcay Tekinarslan oldu.

  • 22 Ağustos 2023
  • Levent Kimya Satış ve Pazarlama Direktörlüğü görevine Olcay Tekinarslan getirildi için yorumlar kapalı
  • 224 kez görüntülendi.
Levent Kimya Satış ve Pazarlama Direktörlüğü görevine Olcay Tekinarslan getirildi

Temizlik sektöründe Türkiye’nin yerli gücü olarak çalışmalarını sürdüren Levent Kimya’nın yeni satış ve pazarlama direktörü Olcay Tekinarslan oldu. Tekinarslan, Porçöz’ün satış ve pazarlama organizasyonuna da liderlik edecek. 

Farklı temizlik ihtiyaçlarına yenilikçi çözümler sunan Levent Kimya’da üst düzey bir atama gerçekleşti. Ağustos ayı itibariyle Levent Kimya’nın Satış ve Pazarlama Direktörü Olcay Tekinarslan oldu. Tekinarslan, Levent Kimya’nın ulusal ve uluslararası satış operasyonu ile pazarlama çalışmalarının sorumluluğunu üstlenecek. Ayrıca Levent Kimya’nın öncü markası Porçöz’ün satış ve pazarlama organizasyonu da Tekinarslan’a bağlı olarak faaliyetlerini sürdürecek.

Olcay Tekinarslan, Lisans eğitimini Dokuz Eylül Üniversitesi Kamu yönetimi bölümünde tamamladı ve profesyonel kariyerine 1998 yılında Anadolu Efes’te adım attı. 24 yılı aşkın süre çalışmalarını Anadolu Efes’te sürdüren Olcay Tekinarslan, bu süreç içerisinde Satış Temsilcisi, Satış Şefi, Bölge Müdürü, Türkiye Pazar Geliştirme Müdürü, Türkiye Ticari Pazarlama Grup Müdürü, Anadolu Bölge Satış Direktörü, Marmara Bölge Satış Direktörü poziyonlarında görev aldı ve en son Türkiye Satış Geliştirme Direktörü olarak çalıştı. 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı