Levent Yüksel konseri Türkiye’nin her yanından canlı yayınla izlendi

Levent Yüksel’in Harbiye Açıkhava Konseri’ni  Türkiye’nin Farklı Yerlerinden Binlerce Müziksever JoJo’dan Naklen İzledi   Türkiye’nin en sevilen müzisyen ve şarkı yazarlarından Levent Yüksel Harbiye Açıkhava konseri ile JoJo platformundan canlı yayınla Türkiye’nin farklı yerlerinden müzikseverlerle buluştu.

  • 24 Ağustos 2021
  • Levent Yüksel konseri Türkiye’nin her yanından canlı yayınla izlendi için yorumlar kapalı
  • 631 kez görüntülendi.
Levent Yüksel konseri Türkiye’nin her yanından canlı yayınla izlendi

Levent Yüksel’in Harbiye Açıkhava Konseri’ni  Türkiye’nin Farklı Yerlerinden Binlerce Müziksever JoJo’dan Naklen İzledi

 

Türkiye’nin en sevilen müzisyen ve şarkı yazarlarından Levent Yüksel Harbiye Açıkhava konseri ile JoJo platformundan canlı yayınla Türkiye’nin farklı yerlerinden müzikseverlerle buluştu. Harbiye Açıkhava Tiyatrosu’nda biletleri tükenen konser JoJo platformu üzerinden eş zamanlı binlerce müziksever tarafından takip edildi. 

 

Kullanıcılara gidemedikleri konserleri bulundukları yerden üstelik arkadaşlarıyla görüntülü bir arada izleme şansı da veren JoJo eğlenceyi dijital ortamda en gerçekçi haliyle yaşama keyfini sunuyor. 

 

Türkiye’nin dijital eğlence, müzik ve sanat platformu JoJo yeni sezonda da sürpriz etkinlikleri  Türkiye ve yurt dışından takipçilerle buluşturmaya devam edecek. 

 

Etkinlik severler JoJo.live adresinden ücretsiz üye olarak gelişmelerden haberdar olabilir.

 

Tekil ya da Odalı kategoride bilet seçenekleri 

 

Kullanıcılar; JoJo’nun sunduğu Odalı Bilet kategorisinden alacakları ‘’tek bir bilet’’ ile 5 arkadaşını konser veya etkinliğe telefon numaraları üzerinden davet edebiliyor. Böylece sevdikleri ve şarkılarına yüksek sesle eşlik etmek istedikleri sanatçının konserini, kendilerine özel sunulan odada arkadaşlarıyla birlikte izleyebilecek ve sınırsız eğlenceyi gerçek bir konser atmosferinde yaşayabiliyor.

 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı