LG Class Kutu Açılımı Videosu Geldi

LG Class Kutu Açılımı Videosu Geldi

Yakın zamanda duyurulan LG Class’ın ilk videoları gelmeye başladı. Kutudan çıkarılırken çekilen videoda kutunun içeriğini ve tasarımını gözlemleyebilirsiniz.

Bu haftanın başarında LG yeni metal kaplı olan akılı telefonu LG Class’ı duyurdu ancak telefon henüz satışa çıkarılmadı. Buna karşın akıllı telefonun kutu açılımı videosu yayınlandı ve şimdi sizlerle paylaşıyoruz. LG ‘nin yapmış olduğu bu yeni akıllı telefon şu ana kadar yapmış olduğu ilk metal kaplı telefon. Bu ilk deneyimi olan telefonun özelliklerine bakacak olursak 5 inç 1280×720 ekran , 4 çekirdekli 410 Snapdragon işlemci , 2GB Ram ve 16 GB hafıza bulunuyor. Ancak ne yazık ki hafıza arttırılabilir hafıza değil.


Kamera özelliklerine gelecek olursa 13MP arka kamera bulunuyor ve sensörü sağlam amiral gemilerinde olan sensör kadar iyi. Ön kamerası ise 8MP selfie kamerası , bir çok akıllı telefon ön kamerası için 5 MP kullanırken LG 8MP bir ön kamera kullanmış. Selfie kamerası sayesinde eğer ön kamera açıkken elinizi kaldırıp yumruğunuzu sıkarsanız otomatik fotoğraf çekebiliyor. Bu özellikte gerçekten ilginç bir özellik diyebiliriz.

147 gr ağırlığında olan LG Class 2,050 mAh bataryaya sahip. Bu batarya çok büyük bir batarya değil ancak normal kullanımlar için yeterli olabilecek bir büyüklükte diyebiliriz. Sizlerde video ve telefon hakkında yorumlarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.


Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.