LG Nexus 5X Ön ve Arka Resimleri Sızdı

Konuya puan ver!

Nexus 5X söylentileri ve sızıntı haberler devam ederken Nexus 5X 2015 için yeni resimler de geldi. Bu resimler akıllı telefonun siyah ve beyaz renklerinin ön ve arka resimleri. Resimlere baktığımızda Nexus arka kapağının dizaynının hemen hemen aynı olduğunu söyleyebiliriz ancak resim kalitesi de çok iyi olmadığından dolayı net bir şey söyleyemiyoruz. Arka kapağının ortasında yine Nexus yazısı var ve altında LG logusu bulunuyor.

lg-nexus-5x-2015

 

UnderKG de yer alan bilgilere göre telefonun rengi nane rengi gibi deniliyor ancak biz tam anlayamadık. Eski haberlere göre telefonun renginin böyle açık bir mavi olacağı konusunda söylentiler de vardı ancak dediğimiz gibi resimler de çok iyi olmadığından net bir şey söyleyemiyoruz. Çok yakında bu sızıntı resimlere daha yenisi de eklenecektir zaten o zaman daha iyi anlayabiliriz neyin ne olduğunu.

lg-nexus-5x-2015-2

 

Telefonun ön resminde de pek değişim görmüyoruz ses yeri güç tuşları gibi şeyler her şey yerli yerinde gibi. Buradan baktığımızda resmin açısından dolayı da cihaz bir hayli büyük görünüyor. Yeni haberler için takipte kalın.

Yorum yap