LG UltraGear Oyun Monitörü Sınırları Zorluyor

LG’nin oyun özellikleri zorlayanGP850, LG tepkim UltraGear 32-B, QHD IPS Nano tepki, 165Hz yenilenme, HDR 10 özelliği ve G-SYNC® Uyumlu ile hızlı, hızlı ve şık bir oyun özelliği.

  • 16 Ağustos 2021
  • LG UltraGear Oyun Monitörü Sınırları Zorluyor için yorumlar kapalı
  • 635 kez görüntülendi.
LG UltraGear Oyun Monitörü Sınırları Zorluyor

LG’nin oyun özellikleri zorlayanGP850, LG tepkim UltraGear 32-B, QHD IPS Nano tepki, 165Hz yenilenme, HDR 10 özelliği ve G-SYNC® Uyumlu ile hızlı, hızlı ve şık bir oyun özelliği. 

 

LG Electronics (LG), oyun oynama UltraGear serisinin yeni bölümü 32GP850-B’yi oyunseverlerin beğenisine sunar. Ekim sonu Türkiye’de satışta LG Ultra 32GP850-B, inç 32 QHD (2560 x 1440) Nano IPS Ekranı, IPS 1 ms (GtG) tepki süresi, 165Hz dönüşüm hızı (O/C 180 Hz), AMD FreeSync™ Premium uyumlu NVIDIA G-SYNC, HDR10 ile DCI-P3 98 renk gamı, 3 taraflı kenarlıklı bir gelişme ve gelişme eğiliminde olacak.

 

Oyunculara Özel

Oyun birinci sınıf bir LG UltraGear™ Oyun Monitörü ile arzusal olanlar, en yeni donanım, teknik özellikler ve ergonominin yanı sıra, kullanım ömründe şık tasarım ve duyusal deneyime sahip olanlardır. LG UltraGear 32GP850-B, NVIDIA® G-SYNC® uyumluluğu, 1ms GTG yanıt süreleri, profesyonel düzeyde ve hızlı, IPS panel gibi canlı yeteneklerle fark ediliyor. Nano IPS ekran, 1ms GTG TN hızlara ve ultra yüksek hızlarına ulaşırken, zengin ve canlı bir görüntü ile ilgili bir deneyim sunuyor.

 

1 ms yanıt hızıyla birleştirilmiş 165 Hz (O/Hz) izleme, gidişi ve gölgelenmeyi azaltıyor, daha ileride ve net hareketi C görebilir. NVIDIA tarafından test edilmiş ve resmi olarak doğrulanmış G-SYNC® uyumlu bir monitör olan 32GP850-B, daha sorunsuz ve daha hızlı bir oyun için ekran görüntüsünü azaltmayı, takmayı en aza indiriyor. FreeSync™ Premium teknolojisiyle de, oyunculara yüksekte ve hızlı tempolu oyunlarda maçlarda antrenmanda yaşayacak.

 

Dinamik Eylem Senkronizasyonu, profesyonel düzeyde bir deneyim için oyunu yükseltiyor. En aza indirilen giriş hızı yavaşlaması ve inanılmaz performansla aksiyona, kampanyalara ve ona bir yanıt vermenizi sağlıyorsunuz.

  

Canlı Renkler, Keskin Detaylar

Canlı ve duyarlı IPS ile her sahneyi zihninde netlikle canlandıran LG UltraGear 32GP850-B, 32GP850-B, 32″ ve:9 ekran genelinde renk, gelişmiş kontrast, netlik ve sunarken ultra hızlı tepki süresi ile mükemmel performans sunuyor. Nano IPS teknolojisi, canlı sahneler Büyük QHD görünümünde canlandırıyor. 

 

Kullanıcıya Özel Oyun İstasyonu

Yükseltme, eğitme gibi alçalma biçimlerini oluşturan standı, üç taraflı kenarlıksız kullanım alanları ile kullanıcılara ve oyunlara uygun hale getirmek için esnek ve kullanışlı olan LG UltraGear 32GP850-B, kullanıcılarını oyunlarını çocuklarını uygular. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı