LG V20 Teknik Özellikleri ve Fiyatı Açıklandı!

LG firmasının merakla beklenen serilerinden bir tanesi olan LG V20 duyuruldu. Modelin teknik özellikleri ve fiyati belli oldu.


LG firması akıllı telefon pazarında büyümeye başladığı günden bu yana ürettiği seri telefonlar ile adının marka değerini daha da artırdı. Ürettiği amiral gemi modelleri ile akıllı telefon devlerine taş çıkartan LG düşük ve orta seviye telefonları ile de pazarda beklediğinden daha fazla satış yapan LG firması bütçesini geliştirmeye devam ediyor. Tanıtılması beklenen ve teknik özellikleri internete sızma bilgiler ile toplanan LG V20 modeli sonunda duyuruldu. LG meraklıları ve V20 modelini bekleyen kullanıcılar sonunda cihazın tüm teknik özelliklerini ve fiyatını öğrenebildi.

LG V20 Teknik Özellikleri ve Fiyatı

LG V20’nın resmi olarak duyurulması ile cihazın tüm detayları öğrenildi. 5,7 inç LCD ekrana sahip olan LG V20 güneş ışığı altında da parlak bir görünüm ile dikkatleri üzerine topladı. Pek çok telefonda güneş ışığına çıkıldığında ekrana iyice yaklaşılmadan gelen mesajlar okunmaz düzeyde. Ancak LG V20 ile bu sorun tamamen ortadan kaldırılmış gibi görünüyor. İşlemcileri sayesinde amiral gemisi modeli olmayı başaran LG V20’nin birinci arka kamerası 16 MP çözünürlüğünde iken ikinci arka kamerası 8 MP çözünürlüğündedir. Ön kamerasının ise 5 MP çözünürlüğünde olduğu duyuruldu. 3200 mAh batarya gücü ile piyasaya çıkan telefonun Android 7.0 Nougat işletim sistemi ile piyasaya çıkması beklenmektedir. Fiyat konusunda LG resmi bir açıklama yapmadı. Ancak sosyal medya da yapılan yorumlar ve LG’nin diğer telefonlarının özellikleri ile fiyatları kıyaslandığında cihazın 3 bin liradan aşağı olmayacağı düşünülüyor.

Bir Cevap Yazın