Lokalize Konser Serisi Yerli Sahnenin Fark Yaratan İsimleriyle Zorlu PSM’de

Zorlu PSM, yerli ve güncel müziğin farklı seslerini bir araya getirdiği sevilen konser serisi Lokalize kapsamında müzik sahnesinin hem eskiden tanıdığımız isimlerini hem de alternatif sahnenin genç isimlerini 100 Studio’ya konuk etmeye devam ediyor.

  • 13 Aralık 2022
  • Lokalize Konser Serisi Yerli Sahnenin Fark Yaratan İsimleriyle Zorlu PSM’de için yorumlar kapalı
  • 227 kez görüntülendi.
Lokalize Konser Serisi Yerli Sahnenin Fark Yaratan İsimleriyle Zorlu PSM’de

Zorlu PSM, yerli ve güncel müziğin farklı seslerini bir araya getirdiği sevilen konser serisi Lokalize kapsamında müzik sahnesinin hem eskiden tanıdığımız isimlerini hem de alternatif sahnenin genç isimlerini 100 Studio’ya konuk etmeye devam ediyor. Ocak ve Şubat aylarında açıklanan isimlerle yeni yıla hareketli bir başlangıç yapan Lokalize konserleri, konser serisinde müzikseverler pop, elektronik pop, alternatif rock ve hip-hop’un sevilen isimleriyle buluşacak. Emir Yargın, Evdeki Saat, Ege Çubukçu, Arda Kemirgent, Can Ozan ve Birkan Nasuğoğlu ile devam eden Lokalize konser serisinde birçok isim ve çok daha fazlası sezon boyunca dinleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor.

 

Zorlu PSM’nin güncel müziğin farklı seslerini bir araya getirdiği sevilen serisi Lokalize kapsamında, dikkat çeken vokal performansı ve yüksek sahne enerjisiyle 14 Ocak akşamı Emir Yargın, “Uzunlar”, “Sarmaşık”, “Rüyadasın” gibi şarkılarıyla alternatif pop dünyasında önemli bir yer edinen Evdeki Saat 20 Ocak akşamı, “1 Gün” , “Yaz Geldi", "Hey DJ" gibi hit parçalarla giriş yapan Ege Çubukçu 27 Ocak’ta, Son Feci Bisiklet’in solisti ve gitaristi olarak tanınan ve “Bikinisinde Astronomi” şarkısına imza atan müzisyen ve söz yazarı Arda Kemirgent 29 Ocak’ta konser serisinde yer alan isimler olarak açıklandı. Şubat ayında akustik, folk ezgilerinden Avrupai elektronik tınılara, herhangi bir müzik türüne kök salmayı reddeden Canozan 1 Şubat’ta ve ‘Varsa Yoksa’ parçasıyla başladığı solo kariyerinde folk müziğinden izler taşıyan güçlü şarkı sözleri ve besteleriyle ön plana çıkan Birkan Nasuhoğlu 10 Şubat akşamı  Zorlu PSM 100 Studio’da olacak.

 

14 Ocak: Lokalize: Emir Yargın \ 21.00

20 Ocak: Lokalize: Evdeki Saat \ 21.00

27 Ocak: Lokalize: Ege Çubukçu:Timeline \ 21.00

29 Ocak: Lokalize: Arda Kemirgent \ 17.00

1 Şubat: Lokalize: Canozan \ 21.00

10 Şubat: Lokalize: Birkan Nasuhoğlu \ 21.00

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı