Lüleburgaz’da yol çalışmaları devam ediyor

Lüleburgaz Belediyesi kent genelinde sürdürdüğü yol yapım çalışmalarına devam ediyor.

  • 28 Eylül 2021
  • Lüleburgaz’da yol çalışmaları devam ediyor için yorumlar kapalı
  • 375 kez görüntülendi.
Lüleburgaz’da yol çalışmaları devam ediyor

Lüleburgaz Belediyesi kent genelinde sürdürdüğü yol yapım çalışmalarına devam ediyor. Ekipler bu kapsamda son bir haftada en az 9 ayrı noktadaki yollarda sathi kaplama gerçekleştirdi. 

 

Lüleburgaz Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri yol yapım ve yenileme çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Fen İşleri Müdürlüğü,  gerek Lüleburgaz Belediyesi Çağrı Merkezi, gerek Açık Kapı Sistemi’nden yapılan vatandaş başvuruları gerekse de kendi hazırladıkları çalışma programı doğrultusunda eksiklik tespit edilen sokaklarda çalışma başlatan ekipler, sokak ve caddeleri teker teker yeniliyor. 

 

9 ayrı noktada çalışma

 

Bu kapsamda ekipler geçtiğimiz hafta sırasıyla Ocak, Gülübol, Masal, Öykü, Çınarlı, Kar Sokak ve Çevre Yolu Caddesi’nde sathi kaplama çalışması gerçekleştirdi. Öte yandan ekipler talepler ve tespitler doğrultusunda Uluğ Sokak’ta parke taş çalışması yaptı. 

 

Sırada Saraybosna Caddesi var

 

Çalışmalarını belli bir program dahilinde sürdüren ekiplerin bir sonraki çalışma yeri ise Saraybosna Caddesi olacak. Caddeyle ilgili hazırlıklarını tamamlayan ekipler, en kısa süre içerisinde Saraybosna Caddesi’nde sathi kaplama çalışması başlatacak. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı