Teknoloji ve Haber Sitesi

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul Eğitim ve Bilim İşgörenleri Sendikası (EĞİTİM-İŞ) Malkara İlçe Temsilciliği Şubesinin Açılışını Gerçekleştirdi

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, 10 Haziran 2022 Cuma günü saat 17.

  • 10 Haziran 2022
  • 54 kez görüntülendi.
Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul Eğitim ve Bilim İşgörenleri Sendikası (EĞİTİM-İŞ) Malkara İlçe Temsilciliği Şubesinin Açılışını Gerçekleştirdi

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, 10 Haziran 2022 Cuma günü saat 17.00’de Gazibey Mahallesi Tevfikbey Caddesi Cd. 97/3 adresinde hizmete başlayan Eğitim ve Bilim İşgörenleri Sendikası (EĞİTİM-İŞ) Malkara İlçe Temsilciliği Şubesinin açılışını gerçekleştirdi.

 

Açılışa; Belediye Başkan Yardımcısı Ersin Kaçar, Belediye Meclis Üyesi Nuran Başkütük, Malkara Kent Konseyi Başkanı Hasan Akçay, Eğitim ve Bilim İşgörenleri Sendikası (EĞİTİM-İŞ) Malkara İlçe Başkanı Fikret Altınbaş ve sendika üyeleri katıldı.

 

Açılış programında yapılan konuşmaların ardından EĞİTİM-İŞ şubesinin sendika üyelerine ve eğitim camiasına hayırlı olmasını temenni eden Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Eğitim ve Bilim İşgörenleri Sendikası (EĞİTİM-İŞ) Malkara İlçe Temsilciliği Şubesinin açılış kurdelesini kesti.

 

Eğitim ve Bilim İşgörenleri Sendikası (EĞİTİM-İŞ) Malkara İlçe Başkanı Fikret Altınbaş ve sendika üyeleri, Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul’a kendilerine verdiği desteklerden dolayı teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar dilediler.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı