MAPFRE Sigorta yeni iş ortaklarıyla bir araya geldi

Türk sigorta sektörünün güçlü şirketlerinden MAPFRE Sigorta, Türkiye’nin dört bir yanındaki yaygın iş ortağı ağını büyütmeye devam ediyor.

  • 06 Eylül 2022
  • MAPFRE Sigorta yeni iş ortaklarıyla bir araya geldi için yorumlar kapalı
  • 277 kez görüntülendi.
MAPFRE Sigorta yeni iş ortaklarıyla bir araya geldi

Türk sigorta sektörünün güçlü şirketlerinden MAPFRE Sigorta, Türkiye’nin dört bir yanındaki yaygın iş ortağı ağını büyütmeye devam ediyor. Yeni iş ortaklarıyla bir araya gelen MAPFRE Sigorta yöneticileri, şirketin hem globalde hem de Türkiye’deki konumu ve stratejik hedefleri ile ilgili iş ortaklarını bilgilendirerek sektörle ilgili değerlendirmelerini paylaştı. MAPFRE Sigorta Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı ve İcra Komitesi Üyesi Yıldırım Türe, sigortacılığın pek çok faktör nedeniyle dönüşüm içinde olduğunu söyleyerek iş ortaklarıyla birlikte rekabetçi stratejiler geliştirmeye devam edeceklerini belirtti.

 

MAPFRE Sigorta mevcut iş ortağı ağının verimliliğini artıracak çözüm ve uygulamalar hayata geçirirken, yeni iş ortaklarının katılımıyla satış kanalı ağını genişletmeye de devam ediyor. Bu doğrultuda MAPFRE Sigorta yöneticileri, şirketi daha yakından tanıtmak, sektördeki konumunu ve stratejilerini paylaşmak amacıyla yeni iş ortaklarıyla bir araya geldi. Yüz yüze ve online yapılan toplantılara MAPFRE Sigorta Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı ve İcra Komitesi Üyesi Yıldırım Türe ve Bölgesel Yapılandırma Genel Müdür Yardımcısı Ergun Ulusoy’un yanı sıra Bölge Direktörleri de katıldı.

 

MAPFRE Sigorta’nın fark yaratan en önemli özelliklerinden birinin iş ortaklarıyla uzun soluklu birlikteliği olduğunu söyleyen Yıldırım Türe, “Türkiye’deki en güçlü dağıtım kanalını her zaman acenteler oluşturuyor. Dolayısı ile acentelerimiz sektörümüz açısından da son derece kritik bir rolde ve MAPFRE Sigorta çatısı altında bir araya gelmemiz bizim için son derece kıymetli. Her şirketin bir DNA’sı vardır, MAPFRE Sigorta’nın DNA’sında ise konuşan bir şirket olmamız var. İş ortaklarımız diledikleri zaman bize ulaşabiliyor, danışabiliyor, fikir alışverişinde bulunabiliyor. Bu kesintisiz iletişimi son derece kıymetli buluyor, iş ortaklarımızdan aldığımız geri bildirimlerle kendimizi hep daha iyisini yapmak üzere geliştirmeye devam ediyoruz. Yeni iş ortaklarımıza güven duydukları, sürdürülebilir politikalar izleme noktasında rakiplerin bir adım önünde, güçlü sermayesi ile tüm ekosistemi içinde taahhütlerini yerine getirebilen bir şirketle çalışmanın konforunu yaşatmak en büyük dileğimiz” dedi.

 

Yıldırım Türe: Rekabetçi stratejiler geliştirmek zorundayız

1 milyonu aşkın sigortalılarına her koşulda ayrıcalıklı ürün ve hizmetler sunmak için çalışmaya devam ettiklerini vurgulayan Türe, şöyle devam etti: “MAPFRE Sigorta olarak değişen dünya ve piyasa koşullarına hızla adapte olarak gelişmek ve sürdürülebilir kârlılık ile büyümek bizim en önemli stratejik hedeflerimiz. Bu yıl küresel olarak sigorta sektöründe yüzde 6,1'lik bir artışla önemli bir büyüme bekleniyor. Diğer yandan dünya olarak içinde pek çok belirsizliği barındıran dönemlerden geçiyoruz. Kârlılıktan feragat etmeden büyümek zorlaşıyor. İklim krizinden kaynaklı pek çok hadise risk algımızı değiştiriyor ve teknoloji de baş döndürücü hızla gelişmeye devam ediyor. Artık müşteriler kendilerine özel hazırlanmış ürünler bekliyor. Bu yüzden, başarılı olmak için artık rekabetçi stratejiler geliştirmek zorunluluk haline geldi. Burada iş ortaklarımıza da önemli görevler düşüyor. MAPFRE Sigorta olarak koşullar ne olursa olsun, iş ortaklarımızın hayatını kolaylaştırmak ve daha hızlı hizmet almalarını sağlamak için yeni uygulama ve çözümlerle ihtiyaç duydukları her an yanlarında olmaya devam edeceğiz”.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı