Teknoloji ve Haber Sitesi

Marmaris Göz Hastalıkları ve Cerrahisi uzmanı Op. Dr. Mustafa Eren Muayenehanesinde Hasta Kabulü Yapıyor

  • 28 Eylül 2021
  • Marmaris Göz Hastalıkları ve Cerrahisi uzmanı Op. Dr. Mustafa Eren Muayenehanesinde Hasta Kabulü Yapıyor için yorumlar kapalı
  • 412 kez görüntülendi.

Marmaris Göz Hastalıkları ve Cerrahisi uzmanı Op. Dr. Mustafa Eren, kendi özel muayenehanesinde hasta kabulüne başladı. Bu sayede göz rahatsızlıklarını klinik aracılığı ile de çözümleyebileceğini ifade etti. Marmaris halkı başta olmak üzere yerli ve yabancı turistlere de göz hastalıkları ve göz cerrahisi konusunda destek verdiğini dile getirdi.

Çıldır Mahallesi, Seyfettin Kemal Elgin Bulvarı, Mehmet Erden Apartmanı no: 32/12 adresinde hasta kabulü yapmaya devam ediyor. Vermiş olduğu hizmetler içerinde; genel göz muayenesi, görme muayenesi, çocuklarda göz tembelliği ve görme muayenesi konusunda çalışma yaptığını açıkladı. Ayrıca çalışma alanları içerisinde; yakını görme bozukluğu

Uzağı görme bozukluğu, kontakt lens muayenesi, diyabetik retinopati, katarakt ameliyatı, gözde et büyümesi, kornea ve konejtiva hastalıkları hususunda çalışa alanı olduğunu kaydetti. Ayrıca göz yaşı kanal tıkanıklığı, göz kuruluğu tedavisi, glokom, göz tansiyonu rahatsızlıkları tedavi alanı olduğunu açıkladı. Bunun yanı sıra Göz cerrahisi unvanı ile birlikte göz ameliyatı sağladığını açıkladı. Özellikle estetik konularda da göz estetiği ve ameliyatları yaptığını kaydetti. Ayrıca katarakt ameliyatı, göz estetik cerrahisi gibi alanlarda; cerrahi işlemler konusunda ilgi ile takip edilen bir hekim olduğunu vurgular. Özellikle Marmaris’ te özel olarak hastalarının hem ameliyat hem hasta takibi ve iyileşme sürecini ilgi ile ve özenle izlediğini kaydetti. Bu sayede Marmaris Göz doktoru arayan kişiler de en yakın muayenehane olarak hekimimizin desteğine ihtiyaç duyabilir.

Göz hastalıkları ciddiye alınması gereken bir olgudur. En temel özelliği ile yıllık rutin göz muayenelerinin yapılmamız gerekir. Göz tansiyonlarının yıllık olarak ölçülmesi önem arz etmekledir. Belirli hastalıklar göz tansiyonundan ortaya çıkmaktadır. Bu nedenle basit bir göz muayenesi bile artık birçok hastalık bulgusunu bizlere söyleyebilmektedir. Bunun yanında belirtmek gerekir ki, göz ameliyatları artık eskisi gibi değildir. Modern cihazlar kullanılarak yapılan göz ameliyatları artık ağrısız ve hızlı iyileşme süreci ile devam etmektedir. Gelişen teknoloji göz ameliyatı ya da göz muayene ürünlerinde de kendini göstermektedir. Her konuda olduğu gibi bu alanda da teknolojinin desteklerinden yararlanmak adına sizler de kaliteden ödün vermeden muayene olmak isteyebilirsiniz. Bunun için hekiminize danışabilirsiniz.