Teknoloji ve Haber Sitesi

Mart 2023'te Prime Video'ya Gelecek Olan Diziler ve Filmler

Daisy Jones and The Six 3 Mart, 2023 New York Times’ın en çok satan romanı Daisy Jones & the Six’ten uyarlanan film, 1970’lerin ikonik grubunun birbirleriyle anlaşamayan, karizmatik baş solistlerinin hikayesini anlatıyor.

  • 06 Mart 2023
  • Mart 2023'te Prime Video'ya Gelecek Olan Diziler ve Filmler için yorumlar kapalı
  • 44 kez görüntülendi.
Mart 2023'te Prime Video'ya Gelecek Olan Diziler ve Filmler

Daisy Jones and The Six 3 Mart, 2023

New York Times’ın en çok satan romanı Daisy Jones & the Six’ten uyarlanan film, 1970’lerin ikonik grubunun birbirleriyle anlaşamayan, karizmatik baş solistlerinin hikayesini anlatıyor. Kişisel ve sanatsal çekimlerinin bir araya getirdiği ikili, grubu bilinmezlikten akıl almaz bir şöhrete taşıyor. Grup Chicago Soldier Field’daki kapalı gişe gösterilerinden sonra, birdenbire ayrılmaya karar veriyor. Şimdi, onlarca yıl sonra, grup üyeleri nihayet gerçeği açıklamak için bir araya geliyor. Daisy Jones & the Six’in orijinal müziğinin soundtrack’i eşliğinde, ikonik bir grubun güçlerinin zirvede nasıl patladığının hikayesi oldukça etkileyici.

Swarm (Yellow S1) 17 Mart, 2023

Janine Nabers ve Donald Glover’ın yapımcılığını ve yaratıcılığını üstlendiği, 2016-2018 yılları arasında geçen Swarm, dünyanın en büyük pop yıldızının saplantılı bir hayranı olan ve beklenmedik bir dünya turuna çıkan Dre’nin hikayesini (Dominique Fishback) anlatıyor.

Perfect Addiction 24 Mart, 2023

 

MMA eğitmeni Sienna Lane (Kiana Madeira) sonunda hayatını düzene soktuğunu düşünür; güzel bir daire, hayalindeki iş ve hayatının aşkı Jax’e (Matthew Noszka) sahiptir. Sienna, Jax’i en iyi MMA yer altı şampiyonu olması için eğitirken ayrılmaz bir çift gibi görünürler ve ilişkileri daha güçlü bir hale gelir. Her şey Sienna’nın Jax’i küçük kız kardeşiyle kendisini aldatırken yakalayana kadar mükemmel gözükür.

En yakınının ihanetiyle karşı karşıya kalan Sienna, intikam almak için Jax’i en çok acıtan yerinden, yani ringden vurmayı planlar. Kusursuz fırsat, zayıf bir durumda olan Kayden Williams (Ross Butler) ile karşısına çıkar. Kayden huysuz, küskün ve disiplinsiz ama şüphesiz harika bir dövüşçüdür. Kayden ve Sienna, hedeflerine ulaşmak ve Jax’i ringde devirmek için birlikte çalışmaları gerektiğini çok geçmeden anlarlar. Ancak Sienna ve Kayden ringin dışında yakınlaştıkça, şampiyonluğa giden yol biraz daha karmaşıklaşır.

The Power S1 31 Mart, 2023

The Power, Amazon Prime Video için Alderman’ın aynı adlı romanından uyarlanan yeni bir İngiliz bilim kurgu drama dizisi olarak 31 Mart’ta gösterime giriyor. Bir grup ergen genç kız bir anda insanları elektrikle çarpma özelliği geliştirirler. İngiliz Dizi, Londra’dan Seattle’a, Nijerya’dan Doğu Avrupa’ya uzanan olağanüstü karakterlerden oluşan bir kadroya sahiptir. Dizide Belediye Başkanı Margot Cleary-Lopez rolünde Toni Collette, Rob Lopez rolünde John Leguizamo, Jos Cleary-Lopez rolünde Auli’i Cravalho, Tunde Ojo rolünde Toheeb Jimoh, Daniel Dandon rolünde Josh Charles, Bernie Monke rolünde Eddie Marsan ve Ria Zmitrowicz Roxy Monke rolünde, Tatiana Moskalev rolünde Zrinka Cvitešić, Allie Montgomery rolünde ise Halle Bush rol almaktadır.

Amazon Studios ve SISTER’ın ortak yapımı

The Power’da, dizi sorumlusu olarak Raelle Tucker (True Blood) görev alıyor.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı