MARVEL Avengers Academy Android Oyunu


Film öncesinde yapılan bu oyun sayesinde mobil dünyada hareketlilik yaşanması istendi ve amaca ulaşılmış durumda. Fantastik kurgu ve macera yapısıyla, kahramanlık oyunu başarıyla piyasaya sürüldü.

Bu kahramanlık simülasyonunda tüm karakterler okul yıllarına geri dönüyor. Bu oyundaki göreviniz karakterleri eğitmeniz ve özel güçlerini keşfetmenizi sağlamak. Özel güçler olmadığından ve kahramanların toy olmasından dolayı eğitim bölümleri oldukça zorlu geçiyor. Okulu tamamen kendiniz kuruyor ve yönetiyorsunuz. Böylece tüm sorunlarla, eğitimlerle kendiniz ilgileniyorsunuz. Bir nevi menajerlik sistemi denilebilir.

Bir strateji oyunuymuş gibi kurulum yapısı da bulunuyor. Eğitim için özel binalar, yurt ve yatak sistemleri, laboratuvar, stat ve sınıflar gibi onlarca yapıyı inşa ederek yönetimi kendinizin yaptığını hissediyorsunuz. Karakterlerin kendine özel bir geçmişi bulunuyor. Bu geçmişe dayalı eğitimler verebilmek için özel yapılar yapmak zorunda kalıyorsunuz. Kısacası hafıza, beceri ve sabır bu oyunun teması olarak işlenmiş.

Oyunda ilk başta en çok bilinen karakter Iron Man ile birlikte başlıyorsunuz. Diğer karakterleri de okul ve eğitim hayatına kazandırmak için çaba gösteriyorsunuz. Oyunda görevleri tamamladıkça para kazanıyorsunuz. Böylece yeni geliştirmeler yapabilmek için ihtiyaç duyacağınız şeyleri giderme imkânına sahip oluyorsunuz.

Avengers Academy içinde görev sistemi yer alıyor. Görevleri tamamladıkça karakterlerin yeni özellikleri keşfediliyor ve size puan & para hediyeleri veriyor. Bunun yanı sıra oyunda karakterleri unutmamanız gerekiyor. Çünkü her karakterin ihtiyacı ve alacağı eğitim farklı oluyor.

Tamamı İle Ücretsiz

Oynama süresi olarak oldukça uzun ve sabır gerektiriyor. Serüvenin zevki karakterler yavaş yavaş açılmaya ve özellikleri olan fantastik güçleri kullanmaya başladığında çıkıyor. MARVEL tarafından yapılan bu mükemmel oyunda tamamen film senaryosu esinlendiği için, uzun soluklu bir macera tercih edilmiş. iOS ve Android platformlar için oynanabilir durumda olan oyunu ücretsiz indirin!

Bir Cevap Yazın