McDonald’s Türkiye’ye Stevie’den ödül

McDonald’s Türkiye, uluslararası iş dünyasının en prestijli ödül organizasyonlarından Stevie Awards’ta ‘Yılın İnsan Kaynakları Takımı’ kategorisinde gümüş ödüle layık görüldü   Anadolu Grubu bünyesinde, ülke genelinde 250’ye yakın restoranıyla faaliyet gösteren McDonald’s Türkiye, başarısını uluslararası alanda da tescilledi.

  • 24 Ağustos 2021
  • McDonald’s Türkiye’ye Stevie’den ödül için yorumlar kapalı
  • 570 kez görüntülendi.
McDonald’s Türkiye’ye Stevie’den ödül

McDonald’s Türkiye, uluslararası iş dünyasının en prestijli ödül organizasyonlarından Stevie Awards’ta ‘Yılın İnsan Kaynakları Takımı’ kategorisinde gümüş ödüle layık görüldü

 

Anadolu Grubu bünyesinde, ülke genelinde 250’ye yakın restoranıyla faaliyet gösteren McDonald’s Türkiye, başarısını uluslararası alanda da tescilledi. McDonald’s Türkiye, merkezi ABD’de bulunan Stevie Uluslararası İş Ödülleri’nde ‘Yılın İnsan Kaynakları Takımı’ kategorisinde gümüş ödül kazandı.

 

McDonald’s Türkiye İnsan Kaynakları Direktörü Ece Demet Kuran, dünyanın en prestijli ödülleri arasında yer alan ve her yıl başarılı şirket ve takımların ödüllendirildiği Stevie Awards ile ilgili yaptığı açıklamada “McDonald’s’lılar olarak farklı alanlarda güncel ihtiyaçlara göre tasarlanan sürekli eğitim programlarımızla birlikte gelişmekten gurur duyuyoruz. Pandemi süresince çalışanlarımızın kişisel ve profesyonel gelişimlerini destekleyecek, kariyer yolculuklarında adımlarını güçlendirecek eğitim programları ile bu ödülü almaya hak kazandık. 2020-2021 yıllarında gerçekleştirdiğimiz eğitimler sayesinde artan müşteri memnuniyetimiz ve iş güvenliğinde gerçekleştirdiğimiz ilerleme sayesinde elde ettiğimiz bu başarıyla gurur duyuyoruz. İnsan kaynakları alanındaki başarımızın uluslararası alanda takdire değer bulunmasından mutluyuz. Bu başarıda emeği geçen tüm McDonald’s çalışanlarına teşekkür ediyorum” dedi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı