MediaMarkt efsane futbolcuların düellosuna ev sahipliği yaptı

MediaMarkt, Türk futbolunun efsane isimlerinin meydan okumasına ev sahipliği yaptı.

  • 15 Aralık 2022
  • MediaMarkt efsane futbolcuların düellosuna ev sahipliği yaptı için yorumlar kapalı
  • 189 kez görüntülendi.
MediaMarkt efsane futbolcuların düellosuna ev sahipliği yaptı

MediaMarkt, Türk futbolunun efsane isimlerinin meydan okumasına ev sahipliği yaptı. Serhat Akın’ın Ümit Davala’yı oyun konsoluna davet ettiği, Nihat Kahveci’ninse hakem rolünü üstlendiği maç ise adeta gol düellosuna sahne oldu. MediaMarkt mağazasında oynanan oyunun videosu ise markanın sosyal medya hesaplarında yayınlandı.

 

Türkiye’nin en geniş satış alanına sahip elektronik perakendecisi MediaMarkt, fiziki veya dijital tüm kanallarda tüketiciye en iyi deneyimi sunan marka olma yolunda çalışmalarına ve yeniliklerine devam ediyor. Halihazırda mağazalarındaki oyun veya kahve tadım alanlarıyla öne çıkan, son olarak da Şahane Cuma kampanyalarını mağazasındaki Ceza performansıyla başlatan marka, şimdi de futbolun efsane isimlerini mağazasında ağırladı.

 

Türk futbol tarihinin efsane oyuncularından Serhat Akın ve Ümit Davala’nın sosyal medya hesaplarından birbirlerine oyun konsolu üzerinden meydan okumasıyla başlayan süreç, Nihat Kahveci’nin hakem rolünü üstlenmesiyle devam etti. MediaMarkt’ın da bu özel isimleri mağazasındaki deneyim alanına davet etmesiyle başlayan maç, her iki futbolcunun da karşılıklı golleri sayesinde adeta gol düellosuna dönüştü. 

 

Hem büyük bir heyecana ve eğlenceli dakikalara sahne olan hem de dostluğun kazandığı maç, MediaMarkt Türkiye’nin sosyal medya hesaplarından yayınlandı.

Turnuvaya özel seçili televizyonlarda yüzde 10 indirim fırsatı

MediaMarkt, ayrıca futbolseverler için 14 – 18 Aralık tarihlerinde geçerli olacak özel bir indirim de düzenleyecek. Buna göre tüketicilerin mediamarkt.com.tr veya markanın mobil uygulamasından yapacağı seçili Sony televizyon alışverişlerinde yüzde 10 indirim uygulanacak. Fırsattan yararlanmak isteyen tüketicilerin “indirim kodu” kısmına “FUTBOL10” kodunu girmesi gerekiyor.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı