MediaMarkt’ta ‘Bugünden Yarına’ Apple Günleri

MediaMarkt Türkiye, teknolojiseverlerin dört gözle beklediği Apple Günleri’ni başlattı.

  • 27 Ağustos 2021
  • MediaMarkt’ta ‘Bugünden Yarına’ Apple Günleri için yorumlar kapalı
  • 476 kez görüntülendi.
MediaMarkt’ta ‘Bugünden Yarına’ Apple Günleri

MediaMarkt Türkiye, teknolojiseverlerin dört gözle beklediği Apple Günleri’ni başlattı. CLUB üyelerine özel “Apple Günleri” kapsamında MediaMarkt, yarına (26 Ağustos, Perşembe) kadar seçili Apple ürünlerinde yüzde 15’e varan indirimler uyguluyor. 

 

Avrupa’nın açık ara bir numaralı elektronik perakendecisi MediaMarkt, yılın neredeyse tamamında teknolojiseverlere birçok kategoride özel indirimler sunarken gerçekleştirdiği Apple Günleri ile de Apple markalı birçok üründe indirim uyguluyor. MediaMarkt Türkiye, yarına kadar (26 Ağustos, Perşembe) sürdüreceği “Apple Günleri” kampanyası ile mağazalarından ve mediamarkt.com.tr’den alışveriş yapan MediaMarkt CLUB üyelerine seçili Apple markalı ürünlerde yüzde 15’e varan indirimler sağlıyor.

 

Bilgisayar ve tablerler indirime giriyor

Kampanyada indirime giren ürünler arasında MGN63TU/A MacBook Air 13.3″ 256GB laptop 9.499 TL’den, MYLC2TU/A iPad 8. Nesil Wi-Fi 10.2″ 32GB tablet 3.149 TL’den ve MYFP2TU/A iPad Air 10.9″ Wi-Fi 64GB tablet 5.759 TL’den satışa çıkıyor.

 

Farklı iPhone modelleri de Apple Günleri’ne dahil

MediaMarkt Türkiye, teknolojiseverler için hayata geçirdiği Apple Günleri kampanyasında farklı özelliklere sahip iPhone modellerinde de avantajlar sunuyor. Buna göre kampanyada iPhone SE’nin 64 ve 128, iPhone 11’in 64, 128 ve 256, iPhone 12 Pro ve Pro Max’nin 128, 256 ve 512 GB modelleri indirime giriyor. Akıllı telefon kategorisinde yer alan bu cihazların fiyatları 4.999 TL ile 19.249 TL arasında değişirken ürünlerin fiyatları, renklerine göre de değişiklik gösterebiliyor.

 

İndirim akıllı saat ve aksesuarlarda da geçerli

Kampanyada avantajlı fiyatlarla satılan ürünler arasında akıllı saatler, kablosuz kulaklıklar ve tek veya 4’lü AirTag de bulunuyor. Bu ürünlere ek olarak adaptör, kılıf, kordon, kablo, seyahat adaptör kiti, Mouse, klavye ve Apple TV’nin bulunduğu aksesuar kategorisinde de kampanyaya özel indirimler gerçekleştiriliyor.

 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı