Medium Android Uygulaması

Konuya puan ver!

Günümüzde blog tutmak, hemen herkesin ilk tercihi ve günümüz koşullarında bunun için bir domain ve hostinge artık neredeyse gerek yok. Oldukça kolay bir şekilde blogunuzu oluşturabileceğiniz onlarca uygulama mevcut. Tumblr, bunların en popüler olanı ancak son zamanlarda aldığı değişikliklerle bir blog uygulamasından çok farklı bir yola girdiği söylenebilir. Ayrıca, Android uygulamasının da çok popüler olmadığını söyleyebiliriz. Ancak Medium, bu blog sistemlerinin en fazla parlayan yıldızı olarak biliniyor ve pek çok sektörden yavaş yavaş yatırım alarak, jet gibi bir büyüme ivmesi gerçekleştirdi. Oldukça kolay bir kullanımı olan Medium üzerinde, ilgi alanlarınıza dair pek çok gönderiyi görebileceğiniz gibi bir şeyler karalayabiliyorsunuz.

Sosyal Besleme Alanı

Muazzam bir sosyal alan olan Medium üzerinde, ilgi alanlarınız olan pek çok gönderiyi görebilmeniz mümkün. Bunun için, uygulamayı açarken kaydolduktan sonra, ilgi alanlarınızı belirleyebileceğiniz pencereden, ilgi alanlarınız için seçimler yapabiliyorsunuz. Sanattan basketbola kadar pek çok ilgi alanının mevcut olduğu Medium oldukça geniş ve muazzam bir alan.

Blog Oluştur

Bir web blogu oluşturmak için de Medium biçilmiş kaftan. Medium Android uygulaması ile senkronize olarak çalışan Medium Web adresi; hem bir blog hem de ilgi alanlarınıza yönelen haberleri görebileceğiniz sosyal bir alan olarak karşımıza çıkıyor. Oldukça işlevsel, kullanımı kolay bir blog oluşturarak ilgi alanlarınıza dair pek çok yazı yazmanız mümkün olabiliyor.

Son aylarda müthiş bir ivme yakalayarak pek çok alandan kolay bir şekilde yatırım alan Medium, bu yükselişini sürdürüp pek çok yenilikle daha fazla görebileceğimiz bir uygulama olacak gibi görünüyor. Uygulamayı ücretsiz olarak Google Play Store üzerinden indirebilir, ilgi alanlarınıza dair yazarken aynı zamanda ilgi alanlarınıza dair okumalar yapabilirsiniz.

Uygulama Bağlantısı: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.medium.reader

Yorum yap