Menderes Belediyesi’nde fuar hazırlıkları tamam

Bu yıl 16.

  • 07 Aralık 2022
  • Menderes Belediyesi’nde fuar hazırlıkları tamam için yorumlar kapalı
  • 165 kez görüntülendi.
Menderes Belediyesi’nde fuar hazırlıkları tamam

Bu yıl 16. kez düzenlenecek fuarı “Uluslararası Turizm Ticaret Fuar Ve Kongresi”, 8-10 Aralık tarihlerinde düzenlenecek. Bölgenin tüm zenginlikleriyle süsleyeceği standı için hazırlıklarını tamamlayan Menderes Belediyesi ise Fuar İzmir/ Gaziemir A-HOL “ İzmir Sokakları Özel Bölümü A204’de yerini alacak. 

 

T.C Kültür ve Turizm Bakanlığı bünyesinde, İZFAŞ ve TÜRSAB FUARCILIK A.Ş. işbirliği ile her yıl dünyanın dört bir yanından turizm profesyonellerini bir araya getiren ve Türkiye’nin en büyük uluslararası turizm platformu haline gelen Uluslararası Turizm Ticaret Fuar Ve Kongresi’nin birer parçası olmaktan memnuniyet duyduklarını dile getiren Menderes Belediyesi Başkan V. Erkan Özkan, “Son yıllarda parlayan bir yıldız haline gelen Menderes’in böylesine etkili bir fuarda yer alması oldukça memnun edici” dedi.

 

“Tüm hazırlıklarımız tamam”

Özkan bu sene “sonsuz keşifler” moddosu ile yola çıkan fuarda Menderesi tüm güzellikleri ile tanıtmak için hazırlıkları ince titizlik ile yaptıklarını ve misafirlerini büyük bir heyecanla beklediklerini, ilçeye özgü tarihi kültürel miraslara, ürünlere ve simgelere yer vereceklerini, bu kapsamda Menderesi en iyi şekilde tanıtmaya hazır olduklarını söyledi.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı